Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Náhrada za MacAudio Super Audio 2.16

 o Navštíveno 5972x o
o 13.12.2016, 08:36 | vlados_dyk
Ahoj, prosím zkušené o radu či názor:

Mám jako zdroj Kenwood DDX-3023, posílám do nového zesíku Hertz HCP4 a mám namontovány MacAudio Super Audio 2.16, vzadu stejné ale menší 13cm. Repro sem dostal, takže jsem neřešil co je to zač. Určitě ale lepší než tovární Ford ve FF II.

Ještě doplním, že dveře jsou vytlumené. Netvrdím, že excelentně, ale jsou.

Bohužel jsme zjistili, že novým zesilovačem asi repro nestačí. Poradíte mi nějakou vhodnou náhradu, jaké parametry by mělo mít nové repro ?

A byly by jako náhrada vhodná Gladen M 165 V2, které mají teď do Vánoc v akci na Ahifi ?

Předem díky za názory.


o 13.12.2016, 11:48 | lambados
Zdarec. Zesik ma 4x60wrms? Dohledal jsem dobre? Stavajici repro vepredu jsou kompa? S vyhybkou? Nebo kondik?
o 13.12.2016, 12:46 | vlados_dyk
zesík sem kupoval na Ahifi, nevybavuju si teď přesně, ale měl by mít 4x65, max. 4x70W tušim. Stávající repro vepředu jsou ty MacAudio Super Audio 2.16, což je nějaká starší řada, už není v prodeji. Jsou s klasickou výhybkou. Koukal jsem na krabici a mají na sobě uvedeno 80W/160W max
o 14.12.2016, 21:41 | CarMedia.cz (P)
Zkus mrknout na DLS MB6.2 [ Link ]

Plnohodnotné výhybky, čili i odfiltrovaný středobas, super vyrovnaný neutrální zvuk, čitelné a přitom neuřvané výšky, basovka velmi slušná. Instalujeme je opravdu často a mohu vřele doporučit i na slabší zesilovač, jako máš!
o 14.12.2016, 22:32 | zach
Mohu jen potvrdit, měl jsem DLS MB6.2 a spokojenost :) za ty prachy bych asi neváhal.
o 15.12.2016, 08:59 | vlados_dyk
díky za zajímavý tip, o DLS se tu dočítám celkem často, pro mě amatéra je to neznámá. Dá mi někdo srovnání DLS MB6.2 vs. Gladen M 165 V2, které jsem měl v úmyslu ? Cena je teď se slevami úplně stejná u obou. Předem díky
o 16.12.2016, 23:26 | Toxxx
DLS majú plnohodnotnú výhybku. Gladen nemá odfiltrovaný stredobas. Takže by som určite šiel cestou DLS.
o 25.12.2016, 09:37 | vlados_dyk
Tak koupeny DLS. Tímto děkuji do Carmedia za tip a rychlé vyřízení objednávky :)
o 25.12.2016, 14:08 | CarMedia.cz (P)
Není vůbec za co. My děkujeme za nákup. :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3252 sekund.