Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Měření a nastavení časových korekcí v autorádiu v Praze

 o Navštíveno 5614x o
o 23.12.2016, 09:25 | rosak
Ahoj. Prosím Vás, poraďte mi někoho spolehlivého v Praze na koho se obrátit s prosbou o změření a následné nastavení časových korekcí v autorádiu.
Jan


o 23.12.2016, 11:38 | kiklop32
o 23.12.2016, 13:14 | rosak
Děkuji Kiklope. Ale pokud se dobře dívám, je to to samé jako převodní tabulky "vzdálenost vs časový posun". Já bych ale do časového posunu potřeboval započítat ještě časový posun vlivem různých strmostí filtrů a tady se obávám, že měření je nezbytné.
o 23.12.2016, 14:06 | kiklop32
rosak:

no, pokračuj tim níže Moving The Stage
o 23.12.2016, 14:38 | rosak
Možná jsem natvrdlej, ale jak řeší pravolevé posunutí scény kompenzaci toho, že zatímco na HPF výšky mohu aplikovat strmost 24dB, na LPF středobasu pouze 12dB? Podle mne to lze kompenzovat pouze správným softwareovým časovým posunem obou výškových repro proti středobasovým. A to už si na koleni spočítat neumím.
o 25.12.2016, 14:10 | CarMedia.cz (P)
Zkus Erix7, pokud se nezadaří, tak jsme 45 minut po d11. :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3976 sekund.