Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine PDX F6 recenze

 o Navštíveno 5952x o
o 30.01.2017, 21:23 | Tomm'y
Zdravím, máte někdo daný zesilovač v autě nebo s ním nějakou zkušenost. Přemýšlím o malé změně zesilovače. Alpine PDX F6 se mi zamlouvá hlavně skrz rozměry i papírový výkon vypadá dobře. Nyní mám tyto komponenty:
Rádio Kenwood KDC-BT92SD, zesilovač Hifonics Zeus Zxi-6404 a repro Hifonics MX 6.2C (v pasivu). Zvuk není špatný, ale něco tomu chybí. Otázka zní, polepším si tím zesilovačem Alpine PDX F6 či nikoliv? Děkuji za rady a připomínky.

foto k příspěvku  od Tomm



o 30.01.2017, 21:23 | Tomm'y

foto k příspěvku  od Tomm

o 04.02.2017, 09:41 | CarMedia.cz (P)
Zasilovač je to bezesporu zajímavý. Nicméně v této kombinaci si až zas tak výrazně nepomůžeš. Osobně bych doporučil spíše vyměnit rádio a hodit předky do aktivu. Pak můžeš čekat změnu určitě výraznější.
o 05.02.2017, 16:46 | Tomm'y
Díky za radu, o aktivu už jsem taky přemýšlel, ovšem nevím jestli výšky zvládnou 100-150 W, nebo pořídit zvlášť zesilovač na výšky..Rádio vyměnit, jáke by jsi mi doporučil? Děkuji.
o 05.02.2017, 22:28 | CarMedia.cz (P)
Při správném nastavení ti výšky vydrží i 200 W RMS. Aktuálně se výběr pěkně rozšiřuje. V případě klasického 1-DIN, tak Pioneer DEH-X5900BT [ Link ] nebo MVH-X580BT [ Link ] . V případě klasického 2-DIN jednoznačně Pioneer FH-X730BT [ Link ] . No a pokud by si chtěl multimedium, tak jeden z trojce Kenwood DDX-317BT [ Link ] , Kenwood DDX-4017BT [ Link ] či Pioneer AVH-X390BT [ Link ] .

Všechny tyto modely mají 3-way aktiv a zajímavé nastavení zvuku..
o 06.02.2017, 17:59 | Tomm'y
Myslel jsem si, že když jsem před pár lety kupoval toho Kenwooda KDC-BT92SD, že je to vyšší model a zvukově na tom nebude špatně. Ale když vidím, že se dnes prodává o polovinu levnější Pioneer a má 3-way aktiv tak to nas.... Uvidím, nejspíš bych šel do nějakého 2 din rádia. Ale zas nechci přehrávání videí, dotykovou obrazovku atd na úkor zvuku.
o 12.02.2017, 14:41 | CarMedia.cz (P)
Ono upřímně bt92sd nebylo nikdy nějak extra rádio. Prakticky po celou dobu jeho prodeje bylo i Pio deh-80prs, které bylo úplně někde jinde. Pokud multimediální 2-din, tak za mě nejspíš vyhraje avh-x390bt. Kenwoodi nejsou špatní, ale ve výhybce mají dost strohé možnosti. Akorát finišuji s instalací aktivu do Fiat 500 Abarth, kde si Pio s Kenwoodem důkladně porovnám.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.327 sekund.