Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Infinity Kappa 65.9CS - zkušenosti a srovnání

 o Navštíveno 6437x o
o 04.02.2017, 13:56 | rosak
Ahoj. Prosím Vás, můžete někdo ze zkušenosti zhodnotit a srovnat zvuk komponentních reproduktorů Infinity Kappa 65.9CS ? Srovnání kupříkladu s nějakými komponentními DLS stejné velikosti v ceně do 4-5 tisíc.


o 04.02.2017, 17:03 | CarMedia.cz (P)
Infinity jsou strašně uřvané na vyškách. Nyní máme v akci DLS RC6.2 a to je úplně jiný level ve všech směrech. [ Link ]
o 08.02.2017, 20:10 | rosak
Tu jejich uřvanost hodně řeší odstranění krycí plechové mřížky. Věřím, že tyhle DLSka budou skvělé, ale opravdu o 5 tisíc proti těm Kappám? Kdybych neměl nic, neváhal bych ani chvíli..

foto k příspěvku  od rosak

o 12.02.2017, 14:50 | CarMedia.cz (P)
Někdy cena naprosto neodpovídá realitě. Když se jen logicky zamyslíš nad konstrukcí měniče, musí ti být jasné, že Infinity je vytvořené prioritně na řev. Impedance 2 Ohmy, která sice zvyšuje výkon na výstupu zesilovače, ale výrazně snižuje schopnost kontroly, prakticky mluví za vše..
o 28.02.2017, 20:19 | rosak
Věřím Vám, Vy jste je oboje na rozdíl ode mne slyšel.
o 01.03.2017, 09:39 | Nepér
Jaký mají ty DLS projev ve srovnání s MTX t6s652?
MTX mám jen na rádio a docela se mi to líbí, jen mám o dva kroky na rádiu stažené výšky.
Ale v druhém autě mám Kicx GFQ 6.2 nejprve v pasivu na zesilovači, teď v aktivu, a jejich zvuk se mi nelíbí, zejména na nižších středních kmitočtech mají takový chrchel a tak chci něco jiného, do aktivu.

Ty MTX mají takový víc "véčkový" projev oproti "telefonním" GFQ.
Nemám možnost porovnat nic jiného...
Sháním něco v ceně kolem 4t
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3489 sekund.