Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Alpine ILX-700+Alpine APF-X100VW+Škoda Rapid

 o Navštíveno 5477x o
o 10.03.2017, 09:52 | karzik | Upraveno: 2017-03-10 09:55:22
Zdravím,

Rádio: Alpine ILX-700
Převodník pro volant ad.: Alpine APF-X100VW
vůz: Škoda Rapid 2014

Problém: Nefunguje

Ověření kompatibility vozu: Ano

Verze firmware rádia: 1.300.1300.1300

Jiný firmware: NENALEZEN

Popis:

Mám rádio zapojené s obyčejnou verzí Connects2 a volant funguje. Převodník od Alpine však sliboval i funkční informace na Maxidot, senzory. Po zapojení, ale vypíše jen AUX na Maxidotu, rádio funguje, volant nikoliv, cokoliv ze slibovaných funkcí rovněž nikoliv. Zkoušel jsem factory reset rádia, nic. Hledal jsem aktualizace rádia, nic. Z převodníku od Alpine jsem zkoušel zapojení přes dodávaný 4pin CAN i s kabelem pro Alpine s jack 3,5, nic. Zapojoval někdo něco podobného? Nějaký důvod proč by se to mělo dít? Postupy jsem zkoušel všechny možné, samozřejmě i zapojení všeho a nakonec fakry, ani za boha. Pokud vrátím Connects2 volant opět funguje. Napsal jsem na německý support, ale zkouším štěstí i zde. Děkuji.


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3037 sekund.