Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Nahrada 16ohm OEM wooferu?

 o Navštíveno 5481x o
o 21.03.2017, 22:37 | Proffesor_W
kamos koupil LS430 s Mark Levinson priplatkovou audio soupravou. Vzadu je 20cm woofer kterej ma 16ohm (wtf???) , zbytek audia je 8 ohm. Woofer ma KO vlnovec asi. Je nejaka adekvatni nahrada? stacila by treba nejaka 2x4ohm? Tech jde par sehnat. Popripade nejakej hack jak tohle vyresit bez toho aniz by musel rozebrat cely auto a vse predelat (coz je moje rada:)


o 23.03.2017, 19:13 | france
jednodussi a rozumejsi pomid chces zachovat origo projev je odborne previnout. klidne se ozvy pokud si nebudes vedet rady kam to dat udelat
o 23.03.2017, 21:55 | Proffesor_W
to bude asi zbytecny, hledame spis rychlou nahradu na par mesicu nez to cely vykopem do hajzlu a vse narhadime aftermarketem
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3124 sekund.