Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Bluetooth vs CD play

 o Navštíveno 6352x o
o 29.04.2017, 20:48 | tibaltík
Ahojte, kedze moj novy Mosconi D2 dsp/zosik ma moznost za 99€ dokupit bluetooth modul ktory vie moderne BT formaty, a moja HU nema optiku, rozmyslam nad prechodom na BT ako zdroj ( doma my lezi iphone 4s co by mohol byt zdroj )

Chcem sa poradit ci to ma vyznam a ako riesite konvertovanie/stahovanie hudby do flac/alac?

Vdaka


o 29.04.2017, 21:17 | TomasT | Upraveno: 2017-04-29 21:19:47
To mas do toho baworaka?

Pokud jo, tak lze dodelat USB vstup, v tu chvili to zere wav, coz je trochu neefektivni, ale zere to i nekomprimovane wma, a to uz jde. Novejsi umi i flac, ale ty stare vrany bohuzel... Dal by se mozna dodelat i combox, ale je to drahe a nic moc to neumi...
o 29.04.2017, 22:27 | tibaltík
To je do mazdy. V bmw zatial dsp nemam, pride tam ale bit10 z mazdy kde je teraz mosconi D2 80.6
o 07.05.2017, 13:12 | maresk
co se flacu týče umím poradit jen program pro OS X (MacOS), jmenuje se to X Lossless Decoder neboli XLD, umí převést asi cokoli vč. audio cd do prakticky jakéhokoli formátu a co je hezké je to, že je zdarma - [ Link ] , na přehrávání v iPhone mám VOX, kterej umí jak knihovnu hudby, tak flac :-).

Jestli máš Windows PC, tak bohužel nemám přehled co se konverze týče :-(
o 07.05.2017, 14:26 | tibaltík
Vdaka. Mam odidenu dvd mechaniku na laptope (Win). Neviem ci iTunes alebo Amazon Music maju stahovanie aj v ALAC alebo wmv/flac.. na web strankach kde je HD hudba je fakt strasne maly vyber
o 07.05.2017, 14:38 | maresk
iTunes jede v ALAC, pokud vím, Amazon nepoužívám, takže netuším :-(, v MBP dvdčko nemám, používám externí přes USB, dal jsem přednost kapacitě disků před dvd :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3337 sekund.