Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Passat B6 Sound System

 o Navštíveno 7143x o
o 19.05.2017, 19:49 | Tibor86
Caute, dorabam original SS do Passatu B6, no dnes som vytlmil jedny dvere original tym asfaltovym materialom, spredu cele, teda ten cierny plech ale zvnutra iba za reprakom pokial som rukou dostal, sklo sa mi vyberat veru nechce je to o nervy... Predtym nez som lepil som plech odmastil a po nalepeni poriadne popritlacal hranou kladiva. No mam problem, lava strana ale s povodnym reprakom a nasadenym tapacirom na dveroch bassuje poriadne ale vrzgaju cele dvere niesu este vytlmene ale prava strana s vytlmenim a druhym reprakom - original k sound systemu to akosi nebassuje len streduje, reprak je po oprave, mal odtrhnuty magnet, nebasuje to ked je reprak osadeny vo dveroch, ked je von tak basuje ked si dam ucho ku nemu tak je bass poriadny. Preco potom nebasuje vo dveroch ? S povodnym reprakom pred vytlmenim a osadenim tapacirom to basovalo poriadne ale vrzgalo fest. Moze to nebasovat preto ze nemam nasadeny tapacir ? Hmmmmmm?

Diky za radu.


o 20.05.2017, 20:04 | Tibor86
Uz bassuje, ale vrzga :D
o 21.05.2017, 18:59 | tibaltík
Musis vytlmit aj tapacir, plus na to nejaku akusticku penu. Gladen ma "aerofoam"...a poriadne vytlmit okolo repro. Inak repro idealne na mpx kruzok.
o 21.05.2017, 20:11 | kiklop32
Jedině na MDF

[ Link ]
o 23.05.2017, 07:01 | Tibor86
Tapacir som zvuntra olepil vatelinom, vrzga motorcek stahovania okna, skusim nieco pod neho dat aby nevrzgal a dookola repro to lepsie olepit. Ako to vrzganie uz ani tak moc nepocut, dost dobre to bassuje, stredy a vysky to vrzganie prehlusia :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3545 sekund.