Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Hifonics Zeus ZS6000

 o Navštíveno 6905x o
o 26.05.2017, 22:48 | MsGazman
Problem mam tento jelikoz sem provizorne zapojoval mozna sem udelal chybu. Mam kabel 10 a na nem 60a pojistku. Hraje mi na nem DLS CC 2. Tento zesilovac sem pouze prohodil za ten Zeus ktery mam pripraveny na woofer. Vytahl sem plusak dal zapojil zesik. Dal plusak zpet a svitilo protect po zapnuti radia. Okamzite sem to vypl. Zkontroloval sem kabely a pak cele znovu jen sem nastartoval auto. Zapnu radio a hralo to. Jenze jen jedna strana a tim myslim totalne. Jen jeden kanal-tak je to mysleno. Kanal 1 presne. Zadne reseni a zkouseni nepomohlo. Druhy den sem dal silnejsi kabely na mustek a osadil woofer. Ten sel zda se normalne. No nevim zda je pruser toto. Zesi ma vetsi pojistku a to 70a a byl slaby ten napajeci kabel jinal me nic nenapada. Zitra posilam zesi na reklamaci a kdyz to bude moje vina necham to opravit ale stejne mi to neda bo kdyz sem Zeuse vyndal a zapojil zpatky ten DLS tak fungoval normalne. Obe strany. Takze mam kabely Ground zero vcetne reproduktorovych a rca od AIV. Repro DLS mb 6.2 a radio Alpine 185bt Youtube video:

foto k příspěvku  od MsGazman



o 27.05.2017, 21:51 | kiklop32
Nevím přesně co chceš vědět.

Zde máš odběry zesíku:
[ Link ]

A zde jakou kabeláž máš mít:
[ Link ]
o 29.05.2017, 13:56 | MsGazman
No dobre dobre. Diky za radu.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3434 sekund.