Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Autohifi do VW golf 3?

 o Navštíveno 6884x o
o 30.05.2017, 16:54 | Padynko
Dobrý den,
byly mi z auta při koupi odcizeny reproduktory (při prvním prohlédnutí auta tam byly, po druhé návštěvě a koupi jsem vše ke své smůle kontrolovala až doma a reproduktory byly fuč) - potřebovala bych dva výškové a dva basové rep. do předních dveří. Průměr výškových mont. děr je 10cm a basových mont. děr je 15cm.
Psala jsem na stránku carmedia.cz a pán mi poradil tuto sadu [ Link ] a k tomu tyto podložky [ Link ] .
Moje otázka zní - jsou tyto reproduktory vhodné? Uměl by mi někdo poradit? Zvládnu je namontovat?
Kabely v autě naštěstí zůstaly - nechali v autě jeden starý nekvalitní a neoriginální výškový reproduktor, aby se neřeklo a rádio hrálo - abych na to nepřišla brzy.....
Děkuji za všechny rady!


o 30.05.2017, 17:34 | Osly
Předpokládám že účelem je aby to hrálo nic extra takže souhlasím s carmedia.cz
Co se týká montáže pokud zůstaly kabely tak by neměl být problém vše zapojit.
Jinak koukám že jste narazila na "povedeného" prodejce...ony mlýny melou pomalu ale jistě :)
o 30.05.2017, 23:07 | Padynko
Ani mi nemluvte... :(

Tak skvělé, díky! Ano, učel je, aby to hrálo, je to r.v. 1995, takže ho rozhodně nechci tak rozmazlovat, zbytečně :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3189 sekund.