Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > ma tu nekdo Soundstream Reference REF800.4 ???

 o Navštíveno 7264x o
o 10.07.2017, 13:05 | sound | Upraveno: 2017-07-10 13:07:12
zdravim potrebuji zjistit nejake soucastky na desce.predem diky.staci nafotit desku nic vic.


o 12.07.2017, 14:56 | sound
za ochotu se rad financne odmenim
o 12.07.2017, 21:04 | hotdog
mám ref 800.2 jestli to pomůže
o 12.07.2017, 21:53 | sound
to je super urcite ano, koukal sem na na to bude to stejny

prosim o nafoceni popripade napsat mi ty barvy na tom tezistoru co je na obrazku cervene oznacen nebo ho zmerit merakem, a rad bych teda jestli by bylo mozne zjistit hodnotu tech tranzistoru co jsou oznaceny cervene jedna se povolit jeden sroubek a hodnoty jsou napsany na vrchu. vim ty hodnoty tech dvou ale nejsem si jist jestli jsou vsechny stejne, ty dalsi dva maji oznaceni IRFP064N.predem diky hrozne by mi to pomohlo pri oprave.

foto k příspěvku  od sound

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3471 sekund.