Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Laguna II Carminat

 o Navštíveno 7539x o
o 20.07.2017, 11:17 | Hodor
Ahoj, neřešil tu prosím někdo autorádio v Laguna II Ph2? Jedná se o originál rádio s navigací Carminat a já teď zjišťuje zda je možné dodělat AUX vstup. V nastavení nemohu najít žádnou aktivaci AUX, ale nevím zda není možné otevřít nějaké skryté menu jako bylo u rádií ve starší lagune.
Mám toto [ Link ]

A zde jsou fotky ze zadní strany, pokusil jsem se napíchnout na piny ve volném konektoru, zda se mi po připojení nezobrazí volba AUX v menu, ale nic se nestalo [ Link ]


o 20.07.2017, 11:43 | Pglock
Asi bych ti doporučil místo auxu vyhodit rádio celý, protože ty rencky hrajou příšerně
o 20.07.2017, 11:56 | Hodor
Noo to by byla asi nemalá investice, protože když už bych dával jiné rádio tak, bych dal něco lepšího, což by určitě tak pod 3k nešlo plus redukční rámeček plus redukce k ovládání pod volantem a přišel bych nejspíše o display v palubce, upřímně to se mi moc vrážet do auta za 55k nechce
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3543 sekund.