Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > zvuk v Superbu 3

 o Navštíveno 8438x o
o 18.09.2017, 21:32 | Georgedup
Zdravim premyslim ze si poridim novy vuz Superb 3 a rad bych se zeptal jakou kavalitu ma audio system Canton + sub v tomto voze zda ma nekdo zkusenost dekuji moc


o 18.09.2017, 22:41 | tibaltík
Sice som nepocul, ale dal by som malicek do ohna za to ze to stoji za hovienko :)
Pred tyzdnom som mal tu cest vypocut B&O v novom Mercedese GL a nedal by som za to ani 100€ v ramci priplatku,a este 4000€ ci kolko za to chce MB!
o 19.09.2017, 10:53 | Georgedup
kdyz jsem se koukl na obchod Ahifi a montaze tak tam zatim nejni nikdo kdo by menil osazeni repro nebo radia a lide tam resili pouze vytlumeni vozu coz mne docela prekvapilo proto se ptam zda nekdo nema nejakou zkusenost
o 23.09.2017, 22:00 | Seat Power
Typickej zasranej prebasovanej koncernovej zvuk.... co vic chces..ale lidi to hold asi takhle chtej a prijde jim to cool,ale jen do doby nez si poslechnou sestavu,ktera hraje jak ma
o 24.09.2017, 12:07 | kubiik
V OIII tragédie. Jak píše Seat.
o 25.09.2017, 17:44 | Georgedup
kubiik: a jaké repro jsi mněl v O3 Canton a nebo ty normalni?
Dale docela mne zarazi kdyz je to takova spatynka proc na AHIFI nejni instalace noveho repra do S3 ale pouze vytlumeni.
o 25.09.2017, 23:27 | kubiik
Já jsem neměl. Bylo to ve služebním. A byl to Canton.
o 30.09.2017, 22:29 | Georgedup
dobre,ale tak to je vetsinou pruser u vsech vozu ze pokud to nevytlumis tak to vetsinou hraje uplne na nic ne?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3514 sekund.