Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > pioneer xdv-6P jde rozchodit?

 o Navštíveno 7715x o
o 19.09.2017, 09:27 | Boťas
Zdravím
Tak po koupi nového auta jsem pod sedadlem spolujezdce našel dvd přehrávač pioneer xdv-6p.
[ Link ]
Vypadá jak na odkazu zepředu ale zezadu má pouze jeden vývod a to asi jejich ip-bus konektor je placatej obdelníkovej jinak nikde nic.

Jelikož nějakej dobrák bazárník asi origo rádio do sestavy s kterým to bylo propojeno vyraboval a dal tam obič šunku asi za tisícovku nikdy to být takhle spojený a funkčn nemohlo tak nevím na čem to bylo origo zapojený.
A jelikož mám pouze krabici dvd přehrávače bez dálky a jakýkhokoli příslušenství krom kabelu k rádiu.Dá se toto zprovoznit?
Jaké rádia mají tu jejich sběrnici?
Eventuelně neexistuje nějaká redukce třeba na klasika napájení a cinče nebo něco tak...
Součastně mám rádio už starší panasonic 1 din vyjížděčku takže audio video cinčema.

Nebo hodit do popelnice?

Díky za každou radu


o 19.09.2017, 16:33 | Pglock
Kloudně si přečti popis u toho měniče - máš tam napsaný, který HU to podporujou.
o 19.09.2017, 17:39 | Boťas
Oooo díky za radu
Neboj to jsem četl že má mít v produkt kodu 5
Dokonce sem našel jedno za 25 tis s monitorem
nebo jen jednodinovky bez displeje a tam by mně opravdu zajímalo jak to přehraje ty obrázky..

Pokud víš o nějakých rádiích tak to sem hod ja toho moc použitelnýho nenašel.
Pak je tu ještě otázka nějaké redukce či co
píšou že by mělo fungovat i samostatně ale pokud na rozdíl od těch stánek ja na tom mám pouze jeden konektor tak bud to nejde nebo na to musí byt nějaka redukce takže bych se rád dopátral někoho kdo má zkušenost s touto značkou.

o 19.09.2017, 19:40 | Pglock
Soráč, nemyslel jsem to zle.

Podle toho co píšou na pioneeru by to mělo asi jet i samotný. Zkus to prosím nafotit, protože všude uvádí, že to má aji klasický RCA a composite
o 19.09.2017, 19:44 | Pglock
Našel jsem jen todle

foto k příspěvku  od Pglock

o 20.09.2017, 08:19 | Boťas
Ok dík
Taky nic ve zlém.
to už se mám aspoň v čem orientovat.
Jak bude čas vyfotím zadek právě že vůbec nic zadnej cinč atd...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3499 sekund.