Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Bandpass 4th - Jak na to?

 o Navštíveno 7485x o
o 30.10.2017, 13:28 | Jarrax
Zdravím, objednal jsem si GZIB 3000SPL (GZIW 12SPL) kde je součástí bassreflexová ozvučnice. Chci si poskládat i solidní ozvučnici bandpass 4th se kterou bylo zaznamenáno nejlepších výsledků. Jen nevím ke začít. Materiál použiji 20-30mm MDF. Půjdu zřejmě do ozvučnice s podélnou štěrbinou, pochybuji že seženu přesný nátrubek jako má Groud Zero na plánku. Nemá někdo nějaké české odkazy kde bych si našel krok za krokem? Nemůžu po někom chtít aby mi počítal celou bednu, to ani nechci o:). Samotného stavění ozvučnuce se nebojím, jen ty výpočty...Hledal jsem zde na fóru, ale nenašel jsem to co hledám. Můžete mi někdo poradit, inspirovat mě, nasměrovat? Za každou radu budu vděčný, dikec.

foto k příspěvku  od Jarrax



o 30.10.2017, 16:30 | kiklop32
4th order umí winisd
o 30.10.2017, 17:13 | Jarrax
Winisd? To je nějaký uživatel? Nemohu ho najít...
o 30.10.2017, 17:40 | kiklop32
To je program
o 31.10.2017, 11:09 | oberon
[ Link ]

Odporucam si prejst tento web. Velmi dobry zdroj informacii.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.34 sekund.