Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > ute92bt + subwoofer

 o Navštíveno 6419x o
o 02.12.2017, 20:27 | Hrobarik
Dobry den, chcel by som Vas poprosit o radu. Pripojil som subwoofer (Alpine SWG-844) na zosilovac (DLS-CC2).Problem je ten,ze ked ho zapojim na vystup sw, pocut ho velmi slabo. ked pouzijem vystup pre stredobasy s rovnakymi nastavaniami, tak zrazu ten stuplik aj basuje :) skusal som zresetovat radio, zapojit cez iny kabel, no nic.. moze byt chyba priamo v radiu? rozumej nejaka suciastka? myslim ze co sa tyka nastaveni a zapojenia je vsetko v poriadku a som z toho trosku vedla. Za pripadne postrehy/rady vopred dakujem


o 02.12.2017, 22:23 | rosak
Ahoj. Pokud je tam stejný fw jako v mé minulé 193BT a dobře si to pamatuji, jdi do nastavení hlasitosti subwoooferu a vyšponuj ji. Až když bylo nastavení někde kolem 10, nebo ještě víc, hlasitost se srovnala s hlasitostí výstupu pro středobasy. V manuálu nikde není vysvětlené, které číslo se rovná pomyslné nule.
o 19.12.2017, 06:04 | lambados
Ahoj. Je problem aktualni? Ja mel obdobny problem. Z tovarny jsem mel vyhybku nastavenou na 25hz. Nehral mrska. :) nemel jsem zkusennosti a vubec me to nenapadlo.
o 19.12.2017, 07:21 | Pglock
tak v první řadě je nutný se podívat na nastavení vyhybky a nastavení rádia. Pak až laborovat co je špatně.

Třeba BT92SD měl jako standartní setup basák ztlumenej.
o 03.01.2018, 08:45 | CarMedia.cz (P)
Jak moc nízko máš nastavenou dolní propušť? Jedeš 2 nebo 3-way?
o 04.01.2018, 22:18 | Hrobarik
Dobry den, nastavene bolo 80hz/12db. V predu je to dvojpasmo s fullrange, strmost na vyskach flat, a orezane zosilovacom. Prepacte, ze som sa tu dlhsie neozval, sviatky :)Vymienal som na skusku radio s kamaratom, v principe ten isty model len s mechanikou a facha to. Ja mam momentalne to jeho, on si nechal moje a posunul ho dakomu nech pozrie na "crievka". Ked budem vediet,co mu je, dam vediet.Dakujem za rady/pomoc
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3295 sekund.