Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Doporučení repro do Octavie III

 o Navštíveno 5250x o
o 26.01.2018, 15:00 | Kane_13
Zdravím všechny,
obracím se na vás, jako na odborníky, s prosbou o radu. Mám služební Octavii III. generace s originál rádiem Swing. Loni jsem se rozhodl, že trochu vylepším zvuk ve voze. Nechal jsem vytlumit přední dveře, nainstaloval MDF podložky a origo repro vyměnil za MTX Audio TR65S. Fader jsem stáhl pouze na předek a z výsledku jsem byl mile překvapen. Protože se ale rozhodlo, že budu vůz využívat ještě další rok, chtěl bych vyměnit i zadní kompa.

Moje otázka tedy zní - jaké reproduktory byste doporučili jako "doplněk" k předním? Počítám opět s tlumením a MDF kroužky. Jelikož se jedná o služební vůz, nechci utrácet zbytečně moc peněz, ale rád bych, aby šla změna poznat. Pokud by měl někdo k dispozici nějaké bazarové, nebudu se bránit.

Jinak v zadních dveřích jsou komponentní repro o průměrů 165mm, ale to je asi poměrně známý fakt, u odborné veřejnosti :-)

Předem moc děkuji za rady a případné nabídky.


o 26.01.2018, 15:15 | Pglock
Vykašli se na zadní. To není správná cesta :)
o 26.01.2018, 15:58 | Kane_13
A co bys tedy radil? Napadl mě ještě aktivní woofer, protože ty MTX hrají pěkně výšky, ale chybí mi basová složka (berte s rezervou, je to můj subjektivní názor).


Navíc řeším ještě jednu věc - poměrně často využívám naplno kufr (pracovní věci, kočár apod.)
o 27.01.2018, 11:48 | Seat Power
Tak moznosti je vic a klidne i sub bys mohl dat,ovsem kdyz je to sluzebak,klidne bych sel jen do ovalu 6x9 do plata,ktery ti pomuzou zlepsit tu basovou slozku.
o 27.01.2018, 11:54 | Kane_13
Rád bych se vyhnul větším zásahům do auta. Navíc si říkám, co potom se zadními repro? Odpojit? Krom toho často jezdím taky bez plata...

To je se mnou práce, co? :-(
o 27.01.2018, 16:05 | Seat Power
Tak zkratka dej repro do tech zadnich dveri a neni co resit ne?
o 27.01.2018, 19:07 | Kane_13
Ano, na to jsem se ptal hned v prvním příspěvku :-)

Jestli mi dáte nějaká doporučení, případně nabídky.

To až Pglock mě chtěl svést na alternativní cestu :-)
o 27.01.2018, 19:07 | Kane_13
Ano, na to jsem se ptal hned v prvním příspěvku :-)

Jestli mi dáte nějaká doporučení, případně nabídky.

To až Pglock mě chtěl svést na alternativní cestu :-)
o 27.01.2018, 19:07 | Kane_13
Ano, na to jsem se ptal hned v prvním příspěvku :-)

Jestli mi dáte nějaká doporučení, případně nabídky.

To až Pglock mě chtěl svést na alternativní cestu :-)
o 27.01.2018, 19:32 | Seat Power
Ja bych do zadnich dveri dal klidne jen slusny koaxialy na to doplneni zvuku zezadu to staci.
o 27.01.2018, 20:17 | rosak | Upraveno: 2018-01-29 15:14:14
To co psal Pglock neni cesta alternativni, nybrz primarni. Sam pises, ze Ti chybi nizke tony a to nevyresis zadnimi repro, ale jen subem. Zjisti si, jesti se do Tveho vozu dela ozvucnice do bocni kapsy v kufru a to bude to nejmene invazivni a snadno demontovatelny reseni.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3129 sekund.