Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Dotaz na citlivost repro

 o Navštíveno 5702x o
o 12.02.2018, 19:47 | LukeFab
zdravím,mám rádio KENWOOD KDC-BT92SD [ Link ] k tomu zatím přední repro AUDISON APK 165 [ Link ] a docela zbrkle jsem asi objednal jako zadní repro Rockford Fosgate PUNCH P165-S [ Link ]

Chci repro pouze na rádio bez zesilovače. Budou tyto RF vůbec hrát s citlivostí 87,2 dB ? Něják hlasitě neposlouchám, ale toto jsem jaksi opomenul. Díky


o 13.02.2018, 09:15 | oberon | Upraveno: 2018-02-13 09:19:45
Hrat budu urcite.
V tychto dvoch konkretnych repro, ktore si uviedol je realne rozdiel v citlivosti max 3dB.
Audison ma uvedenu citlivost v 2.83V/1m (teda 2W) zatial co RF ju ma uvedenu v 1W/1m. Takze ta citlivost pri Audisone je relane cca 90dB.
Hlavne popremyslaj, ci ti vobec zadne repro treba. Stereo nie je priestorovy zvuk, ako pri domacom kine aby si potreboval zadne repro. Je to ale kazdeho volba.
o 13.02.2018, 10:09 | Pglock
Hrát to bude, ale nijak závratně.

Nicméně kombinovat předek a zadek jinej značky je dost velkej nesmysl.
Osobně bych se asi vykašlal na zadní repro a spíš koupil zesilovač. To těm audisonům pomůže určitě víc a výsledek bude 100x lepší
o 13.02.2018, 10:14 | Pglock
Jinak tedy ty RF jsou zvukově nic moc.
Na to, jak je na Ahifi tlačí, tak mě nezaujaly.
Rozhodně bych ty love radši dal za kompa od DLS.

Celkově mi přijde RF jako hodně uřvanej a "bum prásk".
o 13.02.2018, 11:06 | kiklop32
Zadní reproduktory vůbec, pokud nechceš hrát pro někoho vzadu. Zvuk to jen zhorší. Z ušetřených peněz mi prosím polovinu pošli na účet :)
o 13.02.2018, 18:52 | LukeFab
Právě vozím vzadu lidi., tak proto to řeším. Zesík nechci už montovat, jelikož na něj nemám místo a ani se mi s tím nechce drbat. Takže bych rád kompa max do 2500kč. Takže má cenu je vůbec zkoušet nebo to rovnou ahifi vyměnit za jiné. Co tyto gladen [ Link ] nebo mac [ Link ] ? Díky
o 13.02.2018, 18:53 | Pglock
Jestli jedna dobrá rada - na ahifi se vyser
o 13.02.2018, 18:55 | LukeFab
Jakto? Jsem z Brna a zdáli se mi vždy jako slušní a ochotní.
o 13.02.2018, 18:56 | Pglock
[ Link ]

[ Link ]

[ Link ]

Případně todle. Nebývaly špatný

[ Link ]


Gladen je celkově ahifim předraženej průměr a MA je spíš shit. Obzvlášť to, co dělaj teď
o 13.02.2018, 18:57 | Pglock
Poslední dobou jsou montáže z Ahifi jen navoněná bída za kupa love.

Pekelně tlačej svoje značky, montáže jsou celkově docela nesmysl - repra za tísice (byť i slušný) krmený poloshitovým rádiem apod
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3232 sekund.