Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Mazda MX-5 setup

 o Navštíveno 10190x o
o 20.02.2018, 01:18 | blackchicken | Upraveno: 2018-02-20 01:44:54
Zdravim, zimni upravy na mem voze se zacinaji pomalicku finalizovat a ceka mne dalsi vyznamny krok a to jest ozvuceni. V tomto segmentu jsem naprosty zacatecni, jedine co o hudbe vim je, ze ji mam rad heh. V lete najezdim s Miou realtivne dosti Km, velmi casto Praha-UH Hradiste, tudiz klidna cesta mimo D1 cca na 6-7h. Cas mam zhruba pul na pul, oblibene useky projizdim svizne a uzivam si naplno motor, nudnejsi trasy zapinam music. Jeden veliky problem je, ze se jedna o mazdu miatu 99 NB 1.8l. Secteno podtrzeno, neni mista nazbyt. Ma predstava je rizeni celeho sytemu tabletem, idealne jeden zesilovac na vse, stredy ve dverich, vysky taktez, jako OEM. Tady by snad nemel byt zadny problem. Ceho se obavam je Subwoofer. Kufr nepripada v uvahu, nohy spolujezdce taktez ne (psicek), jedine mozne misto i z designoveho hlediska, je maly 6.5" subwoofer mezi sedackami. Nevadi mi rezat do auta, jinak to asi nepujde a uprime, velice se na to tesim. Z meho studia by pripadalo v uvahu neco takoveho.


o 20.02.2018, 01:21 | blackchicken
Vzhledem k tomu ze subwoofer bude dosti videt, chtel bych si s celym designem a umistenim vyhrat. Ceho se velice obavam je velikost mozneho boxu a ucinnosti 6.5" subwooferu. Libilo by se mi neco takoveho.

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:22 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:22 | blackchicken | Upraveno: 2018-02-20 01:27:09

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:22 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:23 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:28 | blackchicken
Co se tyce konstrukce, jako jedina mi pripada idealni neco takoveho:
o 20.02.2018, 01:31 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:31 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:32 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:32 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:33 | blackchicken | Upraveno: 2018-02-20 01:49:22
Velmi zhruba navrh rozmeru bedny. MDF 18mm je na mne velmi tluste a ubira mi drahocene misto. Velice rad bych pouzil nekolik vrstev lamina + latka pro propojeni se subwooferem. Moje velka neznama je pevnost, potrebny objem, ma ci nema byt konstrukce otevrena, zde bych opravdu potreboval nekoho znaleho.

foto k příspěvku  od blackchicken

o 20.02.2018, 01:43 | blackchicken
Byl bych velice rad za nejake napady, nazory. Jestli je 6.5" uplna blbost, jak situaci resit v tak tesnem prostoru. Co se tyce zesilovace, velice rad bych jej videl pod sedackou spolujezdce, ovsem vzhledem k tomu ze v ne uplne vzdalene dobe probehne vymena OEM sedacek za skorepiny z Lotusu, coz uz budu sedet uplne na silnici, toto umisteni nepripada v uvahu. Tady mi nezbyde nic jineho nez obetovat misto v kufru. Samozdrejme cim kompaktnejsi zesilovac, tim lepsi. Ovsem je mi jasne, ze pokud pro zjednoduseni budu chtit ridit cely system jednim zesilovacem, uplne kompaktni rozmer cekat nemohu. Baterie u MX-5 je umistena v kufru, tudiz silova kabelaz by zde zustala a subwoofer spolecne se stredy a vyskami bych natahl dopredu. Vzhledem k tomu ze je auto v tuto chvili rozebrano skoro do sroubecku, mam krasny pristup ke vsemu a velice rad bych se zacal problematikou zabyvat. Moc dekuji za nazory odborniku. At se dari.
o 20.02.2018, 07:29 | Pglock
V první řadě by bylo velmi vhodné zvolit sub.

Určitě pro tebe asi uzavřená ozvučnice.

Ohledně 165ky subu - pokud zvolíš nějakej výkonnější typ, tak by to stačit mohlo. Možná bych zkusil volit 8". Většina z nich potřebuje vcelku malou uzavřenou ozvučnici a už to není úplná slabota.

Zesilovač - na kompa to je jasný (tam budeš dle výběru repro řešit 60-100W na kanál, což se sehnat dá). V případě basáku budeš muset zbylý dva kanály zmůstkovat.
Už jen z důvodu výkonu bych volil 2ohm sub, případně 2 cívku.
o 20.02.2018, 07:32 | Pglock
[ Link ]


Zesilovač bych zkusil asi todle.
Vcelku příjmnej výkon a je vcelku malej.
Zvukově bude asi bez diskuse.
o 20.02.2018, 07:38 | Pglock | Upraveno: 2018-02-20 07:38:49
[ Link ]

Ve 3DV Stilu mám v BR todle.
Zvukově asi jakštakš (žádnej top za ty peníze nečekej), ale obědem ti to v žaludku moc nehne. Na lehký dobasování a dokreslení spodku to stačí.
o 20.02.2018, 10:26 | kiklop32
Na těxh obrázkách je vše tvoje auto?
Protože na prvním a druhém obrázku bych řekl, že to je 10" woofer.
o 20.02.2018, 10:30 | Pglock
Taky bych střelil, že to bude buďto 8" nebo 10"
o 20.02.2018, 10:46 | kiklop32 | Upraveno: 2018-02-20 10:47:17
6,5" těžko říct jestli se vůbec vyplatí. 8" je hrana a 10" bych teprve řešil. nějakejch 15l tam být přece musí.

A co si představíš pod pojmem lamino? Myslíš pryskyřice a skelné vlákno doufám.
o 20.02.2018, 19:21 | elektron | Upraveno: 2018-02-21 09:49:40
Na druhej foto (s dievcatom na vodicovom mieste) je NB od nas, ide o 25cm sw peerless-samotny basak bol navrhnuty do uzavretej ozvucnice uz priamo od vyrobcu, avsak narocnejsi na koncovy stupen, co v tomto pripade nebol problem, vdaka pouzitiu zosikov Phoenix Gold ZX450 a ZX500 (vysoky damping faktor).

Robili sme vlastne uz vsetky modely miat (od NA po ND), vacsina zastavieb bolo vsak do NB (ktora je podla mna prave k zastavbe audia zo vsetkych modelov idealna, teda az po ND, na ktorom sa prave aktualne naplno pracuje :). Najlepsie vysledky co sa tyka zvuku v NB, boli pri pouziti 2 kusov free air subwooferov (aj ked u nas sa tejto aplikacii ludia neviem preco dost vyhybaju na rozdiel od krajin s ovela vacsou tradiciou v auto hifi segemente, samozrejmostou vsak musi byt kvalitne vytlmenie a hlavne sa treba pohrat s odstranenim akustickeho skratu) navyse bonusom tejto zastavby bolo absolutne ziadne obmedzenie priestoru.

[ Link ]

So zosikmi problem nie je, uz je k dispozicii vela modelov s kompaktnymi rozmermi (vela z nich sa Ti podari zmestit, ak sa s tym trochu pohras, tak aj do nevyuzitych priestorov pod strechou resp. za plech v kufri) a vynikajucim zvukom..

Vyber maleho 6,5" sw si tiez myslim, ze nie je top volba (ako spomina aj kiklop32), uz len keby si sa riadne pohral s dverami , dostanes aj uplne spodnu oktavu (co sa v pripade 6.5" sw v uzavrenke, povedat urcite neda) navyse s malymi upravami zmestis do dveri NB bezproblemov aj 20cm menice:

[ Link ]

Alebo kludne este vacsi extrem, do prednej casti dveri pod prednym sklenenym trojuholnikom (kde nezachadza sklo pri spustani okien) mas dostatok priestoru na vlozenie aj na mieru vyrobenej uzavretej ozvucnice pre menic priemeru 5-6"...


Btw cesta z Prahy do UH po okreskach by bola este zaujimavejsia s takymto niecim (mx-5 su vlastne aj mojou zabavkou), tak ak sa budes nudit popozeraj :) :

[ Link ]
o 21.02.2018, 01:38 | blackchicken
Dekuji moc za komentare, ale vubec mi to nedelate jednodussi (-: ted mam jeste vetsi zmatek v hlave. Vezmeme to postupne. Cokoli co udelam noveho na zvuku v mem aute bude urcite o 100% lepsi nez co tam je ted. Za mne naprosto idealni reseni z pohledu konstrukce je 6.5" subwoofer mezi sedacky, box velice pravdepodobne konstrukce na miru z pryskyrice a skelneho vlakna + prechod z latky (filc). Pokud tvrdite ze 6.5 je mi k nicemu, pak tedy budu muset sahnout po 8" ale to se bojim z pohledu designu a konstrukce, ze jiz bude vizualne velke. Velice rad bych byl co nejblize vysce zadniho plata (lehce presahnu i s 6.5").
Zajdu si asi nekam kde uvidim velikosti na zivo a udelam si jasno.

Zesilovac by bylo idealni supnout na jednu ze stran pod platem, mezi nadrz a boky. Mam sice v predni casti sedacek ram, ale ze zadni casti ke kufru by se misto naslo jak na jedne tak na druhe strane. Velmi zhruba, kolik cca litru je potreba pro 18"? Objem bych spise potreboval tahat do boku, ne vysky. Pravdepodobne bude mozna pouze uzavrena varianta. Pri vypoctu boxu se neodecita objem vlozeneho subwooferu?
Auto urcite odhlucnim co to pujde, s tim se pocita.
o 21.02.2018, 02:02 | blackchicken
To Elektron:
Doufam ze neni problem pouziti Vaseho fota. Narazil jsem na nej nahodou a samo pomrkal Vase stranky. Pekne buildy. Hlavne jsem se trosku uklidnil, ze toto reseni je mozne. Auto mam ted komplet rozebrane a davam do kupy. Je to me prvni auto a musim se na nem vse naucit (: Motor jsem jiz slozil, je to 1.8 BP4W. ACL loziska, Manley ojnice s ARP srouby, Supertech pisty s mensim kompresnim pomerem, ARP hlavni srouby, ARP hlavove srouby, hlava pretesnena, zkouska za tepla, ventilove pruziny z Volva, Cometic tesneni, zbytek tesneni vse Mazda. Reroute ze Slovenska, odlehceny setrvacnik, mno miliarda dalsich veci. Uz to chci slozit. Cekam na cervene Powerflexy a uz to pofrci. Mam rozdelany komplet podvozek, brzdy komplet repas, vse v panciri vcetne spojky, JR stabiky, vyfukovy system Cobalt svody, Mid Cobalt s Magnaflow, end Cobalt dual. Tim jsem rozhodl jestli supercharger ci turbo. Ale to si necham na pristi zimu. Moc by se mi libil TVS 900 hot side + intercooler ale to je jeste dlouha cesta a mooooc uceni. Urcite prostuduji tvyj link.
o 21.02.2018, 02:09 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 21.02.2018, 02:09 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 21.02.2018, 02:10 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 21.02.2018, 02:10 | blackchicken

foto k příspěvku  od blackchicken

o 21.02.2018, 07:54 | Pglock
Sic se to netýká autohifi, ale vypadá to na slušnej projekt :)
Palec hore.

Osobně bych volil alespoň 8" nebo 10" sub. Na tu 6,5 se vyser
o 21.02.2018, 09:46 | elektron | Upraveno: 2018-02-21 09:59:39
Krasna stavba, uz len preplnat. Pozeram, ze si to zobral vazne a na rozdiel od inych buildov pouzil vsetko velmi kvalitne komponenty a nevykaslal sa ani na vnutornosti. Aky kompresny pomer piestov si zvolil? A este by ma zaujimalo z akeho volva si pouzil pruziny?

Ja som na svojich autach vyskusal obidva sposoby preplnania, ale turbo ma oslovilo viac ako kompresor a to som sa pritom najskor velmi bal "lagu" a nelinearneho nabehu. Pri poslednej instalacii som uz isiel do motora BP-Z3 a piesty mam pouzite praveze s vyssim CR koli lepsiemu nabehu odspodu a uz som sa ani nebal problemov s detonacnym horenim po predchadzajucich skusenostiach.

Skus este porozmyslat nad tymi dvoma free air 8" pod strechou len neviem, ci sa Ti zmestia koli roll bar-u, ale zvukovo to bolo v tomto aute naozaj najlepsie a hralo to pekne aj najnizsiu oktavu.
o 21.02.2018, 10:05 | Pglock
Netrhá to tu miatu na kusy, když se do toho šoupne turbo? :D
o 21.02.2018, 10:19 | kiklop32
Netrhá, to se teprve pořádně nadechne :)
o 21.02.2018, 10:20 | kiklop32
Mrkni

Youtube video:
o 26.02.2018, 00:20 | blackchicken | Upraveno: 2018-02-26 00:31:28
Zdravim, moc dekuji za odpovedi. Link samo znam, vlastne znam snad vsechny videa co se tykaji mx-5. Takze postupne, nejdrive k autu. Vzhledem k tomu ze Greg z Car passion channel stavel ve stejnou dobu VVT motor,sileny stroj, vesmes jsem pouzil stejne komponenty. Pisty Supertech 84mm 9:1 krouzky wiseco. Ventilove pruziny:
[ Link ] je to znamy hack z turbomiata fora. Takhle vypadala kocka moje, nez jsem zadrel motor. Kdyz jsem ji koupil, nezmeril jsem si komprese a zrala krute olej. Vedel jsem ze to jednou prijde, proto jsem druhy motor zacal stavet dopredu). Z kol mam obrovskou radost. RPF1 jsem nechtel,skoro rok jsem denne projizdel inzeraty, chtel jsem byt legal s rozmerem 15x7 a ROTA nebo Japan Racing mi na auto nesmi. Uz jsem zacal premyslet ze se zacnu prodavat a koupim nove Worky nebo ideal TE37. Ale na polskem Ebay se ojevily tyto Racing Hart, kovane, Japonsko, 4.25kg 15x7, musel jsem je mit. Mel jsem stesti, v excelentnim stavu, jak nove. Cenu jsem radeji rychle zapomel hihn. A ze jsou podobne RPF1 me vubec nevadi.....4.25kg me hreje na srdci hih.

foto k příspěvku  od blackchicken

o 26.02.2018, 00:49 | blackchicken
Ale zpet k tematu, jsem se nechal unest, je mi smutno heh. Takze instalace dvou repro do plata nechci, zaprve rollbar a zadruhe, libi se mi myslenka a design subwooferu mezi sedackami. Takze rozhodnuto, pujdu do 8" Jeste jednou zopakuji ze nechci zadny mega sound. Neco decentniho, zesilovac nechci nejak poddimenzovavat, ale velice rad bych jej zastrcil nekam kde nebude videt. Kdyz uz budu rezat do auta, at to nejak vypada a hraje. Za mne z designu nejaky Rockford Forsage. Co nejaky Flat (slim) subwoofer, spatne? Dalsi otazka co baterie. V miate je malicka, pred zimou jsem si koupil noveho Bannera 45Ah, ani jsem ji jeste nepouzil. Jeste jednou diky moc vsem.
o 26.02.2018, 00:55 | blackchicken
Napr, cena tedy moc pekna....
[ Link ]
o 26.02.2018, 01:01 | blackchicken
Libi se mi i takovato tlustoucka konstrukce:

[ Link ]
o 26.02.2018, 01:01 | blackchicken
Libi se mi i takovato tlustoucka konstrukce:

[ Link ]
o 26.02.2018, 07:10 | Pglock
Na ten rockford se asi vykašli nebo si ho jeď poslechnout.
Osobně je celá ta značka na mě moc řezavá a uřvaná. Prostě "bum-bum".

Mám sub od Gladenu, viz. výše, a není zlej. To SQX by mělo být ještě o něco lepší. Docela si ho kluci co ho mají chválí. A to nejsou žádný benzínkový tucaři.

Na oboje potřebuješ uzavřenou ozvučnici.

Jak zde výše zmiňoval elektron - zkus se poohlídnout po nějakým freeairu. Možná ti to ušetří nějakej plac, když nebudeš muset mít vylaminovanou uzavřenku.
o 26.02.2018, 07:12 | Pglock
Ohledně flat subwooferu - je to akorát zpizděnej normální sub. Osobně bych se tomu vyhnul.
o 26.02.2018, 14:30 | blackchicken
Zdravim, hmmm ten freeair me zajima, musim to prostudovat, misto je pro mne nejvetsi nepritel. Tzn jen bych jej predusnul od zadni steny, za nim vse poradne zaizolovat kvalitni folii a mohlo by to frcet?
o 26.02.2018, 15:09 | Pglock
Asi nějak tak by to mohlo fungovat.
o 01.03.2018, 16:16 | blackchicken
Hm hm, jak velky rozdil bude mezi free airem a tim Gladenem v uzavrene pevne ozvucnici z laminatu (klidne 6-7 laminovacich vrstev).
o 26.07.2018, 23:30 | blackchicken | Upraveno: 2018-07-26 23:33:40
Zdravim,tak auto dostavene, kocka zvladla 5000km Spanelsko parada. Novy motor zere pekne olej, ale mam ubrousene krouzky na boost,priprava na kompresor, co se da delat. Pretesnovat se mi to ted nechce, jezdi paradne. Takze k hudbe.
Za posledni 3 tydny jsem vyzkousel asi 8 7" tabletu. Hlavni pro mne bylo aby tablet prez OTG kabel jak nabijel, tak plne vyuzival usb hub + umel posilat zvuk do DAC. Musel jsem si koupit tri tablety, no katastrofa. Kazdopadne fungoval puze jeden. Do mx5 se vejde max 7". Vetsina prez OTG nenabijela, kdyz ano tak zase nerozeznala DAC.
V tuto chvili mam Tablet Vision book P70 LTE, bonus je ze ma sim. Mam DAC Behringer uca222, doufam ze je funkcni, sluchatka funguji, nemam jak vyzkouset na zesilovaci prez Cinch konektory.

foto k příspěvku  od blackchicken

o 26.07.2018, 23:44 | blackchicken
Na zacatek, moje mx je v docela extrem stylu. Komplet Cobalt od svodu az po konec + polyuretanove drzaky motoru + polyuretany na podvozku si vybira tvrde dan na hlucnosti vozu, ale je to moje motokarka. Prubezne vychytavam ruzne rezonance. Tudiz nejaky mega system nema smysl, ale zas at to ma nejakou kulturu.
Vim ze jste mi vetsina rekla ze mam volit min 8" ideal 10" subwoofer ale ja proste nemam misto, at merim kde merim, musim jit do 6.5", co tento chlapec:

[ Link ]

foto k příspěvku  od blackchicken

o 26.07.2018, 23:55 | blackchicken
Repro bych volil neco takoveho:

[ Link ]

Klidne i neco drazsiho ale cervena mi ladi s interierem. Rad bych spolecne s vyhybkami at jen zapojim a hotovo.

o 27.07.2018, 00:30 | blackchicken
Co je velka neznama je zesilovac. Potrebuji kompaktni rozmery, vykonove aby dostacoval zvolenym komponentum. Predpokladam 4kanal dva kanaly bridge pro woofer. Potreboval bych i ze zesilovace volume control, integruji jej pod tablet do stredoveho panelu, at to mam po ruce. Moje idea systemu:
Metro konektory na moji Mx, jiz mam. Propojit front back stereo z metra na jeden vystup L+R. Vyvod signal z metra do zesilovace. Napeti z pootoceni klicku z metra napajet na rozlozeny usb nabijec do zapalovace dual USB 2A, musim sehnat vyhovujici, popripade pokud existuje nejaky plosnacek z Arduina ci neceho, ale toto reseni mi prijde bezbolestne a po ruce. Tablet rozdvojeny OTG kabel. Micro do tabletu, USB samec do nabijeni zapalovace, USB samice USB hub. USB hub zatim obyc, mam objednany s externim napajenim pro posileni v pripade tezsich zarizeni napr externi disk. K tomu bude slouzit druhe USB ze zapalovace, odlehci se tabletu. Hub bude slouzit jako USB, ctecka karet,mozna antena radio, ale hlavne pripojeni DAC Behringer. DAC Cinch + signal z Metra pro zapnuti do zesilovace. Ze zesilovace do baterky + pojistka, L+R stereo do Metra, zapojeni subwooferu. Doufam ze jsem to popsal spravne, vubec tomu nerozumim heh. Problem co vidim je kabelaz OEM na stredy. Vse je vedeno prez vodeodolny konektor ve dverich a kvuli pripadne demontazi nechci tahat silnejsi kabel a poskodit konektor, ale samozdrejme jsem otevren rozumnemu reseni. Pokud bych zanechal puvodni kabelaz ve dverich (tweeter muze mit silnejsi ale to je asi uz jedno kdyz stredy budou mit puvodni kabel), je to velky problem?
Omlouvam se za sloh, ale tesim se na toto prez dva roky a konecne je to tu. Tablet mi dal zabrat, ale vse funguje, mohu se posunout dal. Tablet bude vyjimatelny a woofer mezi sedackami-custom box pravdepodobne pryskyrice, fleece pro blend subwooferu, drevo, potah kuze s cervenym prosivanim, na to se tesim obvzlaste.
o 27.07.2018, 00:32 | blackchicken
Predem dekuji za nazory, nikdy jsem audio nestavel, rad se priucim. Krasny vecer preji.
o 28.07.2018, 22:15 | kiklop32
Začni tím, že tam nedáš ty repro co si tady posílal.
o 28.07.2018, 23:03 | -Hans-
Jako posledni dobou moc lidi nechapu. Zeptaji se na radu, dostanou radu a stejne udelaji opak a chteji ten nejvetsi shit...

Vyber repro strasny. Jestli to chces na vystavu, tak si kup, co chces. Jestli chces neco na poslech, poslouchej rady.
o 29.07.2018, 10:59 | Směty
Komponentní repro bych volil od eXcursion, či DLS, jsou odzkoušené že opravdu hrají. Ty červené věci jsou sice levné a barevné jinak....
o 29.07.2018, 17:55 | Pglock
No, krom motoru jsi dosral i výběr komponent.
FIRE APM je asi největší sračka, kterou jsem kdy slyšel (já vím, AHIFI profíci to chválí kde můžou).
Živit to tabletem je též naprostá příšernost.

Jediná rada je asi taková - s takovou se na to vyser a jdi od toho.
o 29.07.2018, 22:04 | blackchicken
Cha dobre jste mi dali teda. Ok zkusime to znovu, ponevadz se potrebuji dohrabat k nejakemu rozumnemu zaveru.

Co napriklad tyto repro:
[ Link ]

Subwoofer:
Fakt bych byl velice rad kdybych mohl pouzit 6.5"
zmineny Subwoofer Ground Zero GZIW 165X-II, je k nicemu? Tady jde opravdu pouze jen o rozmery, ktere bych bohuzel v tomto pripade chtel udrzet co nejmensi. Jedine mozne reseni pro mne je mezi sedacky za loketni operku, nemam problemy s bocnimi rozmery, ale velky problem je s vyskou z duvodu stahovani strechy ze sedacky.
pokud je to vyhazovani penez oknem co tento:
[ Link ]

Tablet, tohle me stalo hodne sil a casu. Tablet jsem chtel od zacatku z vicero duvodu. Nazor "Živit to tabletem je též naprostá příšernost" mne velmi zneklidnuje. Tzn ze Tablet, Flac files, Behringer a kabel do amp je totalni blbost? Pokud ano, je zde nejake rozumne technicke reseni, jak pouzit tablet a dostat kvalitni data do amp?

Az doresim tyto zasadni otazky, vybere se rozumny amp. Omlouvam se za zacatecnicke spekulovani, asi to k tomu hold patri. Preji krasny vecer.
o 30.07.2018, 00:08 | kiklop32
blackchicken

Tabletu se neboj, měl jsem podobně udělanej Nexus. S tím rozdílem, že jsem z tý zvukovky posílal digital do procesoru. Tady bude DAC prostě slabina. Nicméně vzhledem k výběru komponent to bude dostačující. Zjevně ti nejde o SQ ( což je relativně drahé ), ale aby to rozumně hrálo a vypadalo. No a s tímto cílem to bude OK. Dej co nejvíce peněz do repro a zvaž předělání kabelů k nim.
o 23.09.2018, 20:23 | tibaltík | Upraveno: 2018-09-23 20:48:58
Ja mam v aute 3x 16.5cm Exact v uzavrenke a na SQ sutazi (aya ) mam priemerne 7,5 z 10 za (sub)bas do 45Hz a 45-120Hz. A taku dynamiku ze mozem byt uplne spokojny.


o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4144 sekund.