Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > audison av k6

 o Navštíveno 5776x o
o 30.04.2018, 12:37 | genius_r1
nazdar klubaci som tu novy a potreboval by som radu zhanam novy zosik k mojim repro audison k6 mozte mi poradit nieco ide mi o sq nie o ramus
autoradio mam kenwood kdc-bt53u


o 30.04.2018, 14:27 | genius_r1
chlapci aspon nejaka rada
rozmyslam nad DLS Reference CCi2
alebo mosconi gladen pico 2.0
o 30.04.2018, 14:39 | TommyDS
Nebude netrpezlivy, za 2 hodiny nedostanes odpoved ... ludia pracuju :D
Nenapisal si rozpocet a hlavne co od toho ocakavas - viem ze SQ, ale ci ides davat aj casovky, ci ides aktiv, co je zvysok instalacie ...
Mne sa vo vseobecnosti paci zvuk ArcAudio, ale to uz je asi cez tvoj rozpocet. Mosconi Pico ma nejak neoslovilo, DLS az tak nepoznam.
o 30.04.2018, 16:28 | genius_r1
sorac nabuduce pockam :D
chcem ist iba obycajne cez pasiv na aktiv si netrufam
mam tam subwoofer glagen sqx 08vb a pohanam ho gladen rc90c2 nie som na bass
teraz mam audisony cez stare jbl co som mal davno v aute ako zvuk lepsi ako na radiu ale chcel by som sa posunut dalej tak pokial by to polahodilo mojim usiam dam aj 500 viac by som nechcel ist
o 30.04.2018, 16:46 | TommyDS
Ten zosik na sub nic moc - a to nemyslim vykonom - ako pises ze nie si na bass.
Skus pozriet tento Arc [ Link ] velmi podareny, otvoreny a dynamicky zvuk, kludne by som pouzil ako all in riesenie pre front aj sub - dostatocny vykon a hlavne dynamika. Aj ked nie si velmi na bas, tak zvukovo objemy a detail sub pasma posunie niekde uplne inde ...
o 30.04.2018, 17:10 | genius_r1
kedze mam sedana tak ten sub velmi nepocut aj keby som dal na neho neviem aky zosik takze mozno casom ked sa dostanem do takej fazy ze mi bude chybat aj bass tak by som riesil nieco zo sub
ved auto hifi je konicek tak casom :D
teraz mi ide hlavne o predok a dobry dvojkanal k nemu
o 30.04.2018, 22:03 | TommyDS
Rozpoctom trosku cez limit, ale pre mna toto bol najoblubenejsi model [ Link ]
o 30.04.2018, 22:30 | genius_r1
je to trocha cez limit ale dakujem za rady
este neake odporucania na zosik budem rad za kazdu odpoved
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3424 sekund.