Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Problem se zvukem

 o Navštíveno 5680x o
o 07.05.2018, 23:49 | Hajta
Dobry den,
Rád bych vás požádal o pomoc. Dnes jsem nastoupil do auta a zhruba po 10 minutách přestávala postupně hrát hudba. Napřed se ozval zvuk jako kdyby přistávalo letadlo ze zadního subwooferu. Poté postupně přestávaly hrát basy až přestaly úplně. Po několika minutách začala slábnout hudba až přestala hrát úplně. Zatím jsem s tím nikde nebyl a rád bych se zeptal co by to mohlo být za problém popřípadě kde by ho mohli vyřešit.

Děkuji


o 08.05.2018, 09:08 | rosak
Uz se tesim, az se tu zacnou vsichni predhanet ve vesteni z kristalove koule, co ze to asi mas za zapojeni, kolik a jakych zesilovacu atd. Chtelo by to trochu premyslet, kdyz chces poradit.
o 08.05.2018, 10:01 | -Hans-
Youtube video:
o 08.05.2018, 11:31 | kiklop32
To je přístup pánové :)

Hajta
Odkud jsi? Kdyby se na to někdo chtěl mrknout. Protože takhle to asi nikdo nevyřeší.
o 08.05.2018, 14:03 | Hajta
Omlouvám se pánové jsem naprostý lajk. Jedná se prakticky o veterán je to první generace Lexusu GS 300 z roku 1994. Audiosystem je tam Pioneer v každejch dveřích reprák a v zadu basák. To je tak vše co vám o tom mužu říct. Můžu přiložit foto zesilovače jestli to v nečem pomůže.

foto k příspěvku  od Hajta

o 08.05.2018, 14:03 | Hajta

foto k příspěvku  od Hajta

o 10.05.2018, 07:42 | clarion
Vyfuknute elektrolity (vek, teplota, zvod...), smer servis neryp sa v tej doske, je strasne hakliva na opravy...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3217 sekund.