Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Chyby v diagnostice kvůli hudbě

 o Navštíveno 5930x o
o 29.06.2018, 13:57 | Jerry159
Zdravím mám takovej problém že jsem udělal hudbu do kufru zesik bxi 1600d + 10" kicker (4+4) zapojeno do 2ohm celé na 50qmm jablečný h od Hollywoodu problém je takovej že jsem sledoval napětí zrovna mi to teda nic neukázalo extra ale vyhazuje mi to závady žhavicích svíček kvůli podpětí ... Když jezdím se zeslabenou hudbou nic jak to začnu hulit tak mám v diagnostice zhavicky a tím pádem dpf protože neregeneruje ???? takže sice mám doma kapik ale problém je že to má asi za sebou protože jsem ho tam připojil a druhej den jsem měl vybitou baterku ???? takže je nejspíš v (i) nejake řešení ? Krom kapacitoru ?


o 29.06.2018, 19:58 | mr.brain
Co je tam za baterku? Jaká je kostra? Jinak silnější baterku... Optimu, Hollywood apod. něco co bude umět dát víc A.
o 29.06.2018, 20:33 | kiklop32
Silnější baterka, silnější altík a projí ukostření a +.
o 01.07.2018, 00:00 | Jerry159
Banner 100ah 900a myslím ... Dělá se ještě vůbec pc4000? Nebo jen něco od Hollywoodu ? Aby to šlo hlavně nakodovat do BMW
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3208 sekund.