Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Bmw e61

 o Navštíveno 6844x o
o 02.08.2018, 11:07 | ivory
Dobrý den mám Bmw e61 530xd Touring rok 2006 a chtěl bych tam místo navigace klasické 2din radio, ale chtěl bych zanechat vrchní display aby mi fungoval. Koupil jsem rámeček Adaptér ovládání tlačítek na volantu BMW s OEM akorád nevím jak to mám zapojit mužete mi poradit děkuji za pomoc.


o 02.08.2018, 12:13 | cezetko
To bude krásně vypadat :)
Tak z řady E se už taky stává auto pro kolotočáře?
o 02.08.2018, 12:42 | ivory
To bude ale jak to zapojit.
o 06.08.2018, 21:29 | sonyk02
Tam žádné 2DIN rádio nedáš, není tam na to vůbec místo, je tam originální jednotka CCC případně MASK(menší displej) a k tomu je připojená horní obrazovka, jedno bez druhého nefunguje, takže si zbytečně vyhodil peníze za něco co je úplně k ničemu.
Jediná možná varianta pokud bys chtěl něco jiného, je vyměnit horní obrazovku za Android jednotku. (cca 10t Kč)
o 18.08.2018, 00:29 | Galactik80
zdar ivory de vsechno kdyz se chce a hlavne si nenech namluvit ze udelas z E nejakej kolotoc,sam se instaloval double din radio kenwood pac original hral jako ma vez z 90 let,chce to jen krapek cist i zahranicni fora kde lide berou auta jako normalni vec ne jako tu ze to je neco vzacneho a nedelej to a ono pac stoho udelas kolotoc... co chcete od aut co maji pres 10 let?to uz nove nebude a at si kazdej dela co chce 100 lidi 100 chuti,ale k veci Ivory ja sem nenechal puvodi horni display ani ccc jednotku sou mi ukradeny ,de to i pri zachovani ale musis puvodni jednotku presunout do mista kde byl cd menic a prislusne kable ktomu privest,co se tyce volantu zavisi od toho jake oem radio tam chces dat podle toho dokopis kabel hledat jednoduse na webu,,adapter steerling whell,, for kenwood pioneer atd najdes co nechces...potrbujes avsak dokopit primarni redukci z fakra na iso s podporov na rizeni wolantu popripade i ze zachovanim vystraznich tonu jako mam ja,jenom ta redukce vynde na 90 liber dej si to do kurzu pak ktomu prislusny kablik kterim zachovas rizeni z volantu ,volume next track mute,mas li dotaz dej znat zatim zdar

foto k příspěvku  od Galactik80

o 18.08.2018, 00:35 | Galactik80
PS:neslo to bez upgradu vsech repraku puvodni chrceli uz i stim puvodnim radiem,tak sem zamenil oba subbasy pod sedackama ,ve dverich stredobasy s vyskama v stlpiku a vzadu tez na palubce zamenit vyskace z stredobasem vse od focalu,planuji jese jeden subac do kufra ale to ma cas
o 18.08.2018, 00:47 | Galactik80
tak nejak vypada komplet ktery potrebujes a k ovladani volantu je treba jeste doobjednat prislusni kabel na dane radio 12 pinovej jack u kenwoodu je to pouze jeden drat co stoho leze ktery zapojis k radiu vse facha jak ma

foto k příspěvku  od Galactik80

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3205 sekund.