Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > aktivni subwofer - stavba

 o Navštíveno 6239x o
o 09.08.2018, 11:23 | TomasT
Zvazuju postavit aktivni sub a chtel bych poprosit zdali nemate nejake pekne foto pro inspiraci. Zesilovac planuju umistit vedle repraku. Asi se na tom moc vymyslet neda, ale presto bych byl vdecny za jakekoliv nasmerovani na nejakou opticky peknou zastavbu. Pro hrubou predstavu bych to chtel nejak takto...

foto k příspěvku  od TomasT



o 10.08.2018, 09:54 | TomasT
150 shlednuti a ani jeden obrazek, to nema nikdo nic hezkeho ulozeneho?

foto k příspěvku  od TomasT

o 16.08.2018, 17:50 | DavidCh
Pokud se nechces okrast o misto tak zkus takhle [ Link ]
o 16.08.2018, 20:43 | TomasT
diky, to bohuzel nejde. 12'' a velky zesilovac. Vzdycky je to neco za neco...
o 16.08.2018, 21:28 | Dexter
A na tom prvnim obrazku jsou komponenty, ze kterych to budes stavet? Auna....?
o 18.08.2018, 10:12 | TomasT
To fakt ne, byl to prvni zesilovaci kram co jsem nasel, ale nebude to tak velke jak na tom uplne prvnim obrazku, mne staci uzavrenka s nejakyma 40l. Jenze musim na ni prisroubovat zesilovac. S nejvetsi pravdepodobnosti vznikne neco jak na tom obrazku v tomto prispevku, zesilovac umistim na zada te bedny a necham okolo nej vykousat ochranny ram aby nenarazil na sedacku. Na predni stenu do toho vykroje udelam kryci mrizku s pruzvucnou tkaninou aby nebyl videt reprak a pusobilo to alespon trochu decentnim dojmem.

A to je prave ten nejvetsi problem, neumim sehnat nic co by bylo na oko moc hezke. Budto to jsou silene zastavby nebo prilis komplexni zalezitosti. Komponenty na ten sub jsou okolo 1000€ za zesak a reprak. Zaslouzi si i hezkou ozvucnici.

foto k příspěvku  od TomasT

o 18.08.2018, 12:15 | Dexter
Spise bych ho dal tak, aby nebyl uplne zakryty a mohl se trochu chladit. Kdyz ho das do nejakeho vykusu v ozvucnici a prirazis ho k sedacce, tak ho uplne udusis. (Pokud jsem tedy pochopil dobre co pises)
o 18.08.2018, 14:23 | TomasT
pochopil naprosto presne. Ale nebojim se toho, ma dva ventilatory a hlavne vetsinu casu se bude drzet tak na 20% vykonu. To mne netrapi vubec, trapi mne ze nejsem schopny najit fotku subbasu co by se mi fakt moc libil.
o 20.08.2018, 13:15 | kiklop32
Co je to za woofer a zes?
o 20.08.2018, 13:48 | TomasT
Neni to jedno? Nechci se zase hadat. Kdybys mel jakoukoliv fotku fakt hezky provedeneho subu tak bych to moc ocenil. Ale hadat se jak je to vsechno na pikacu a uplne spatne a ze to hrat nebude mne proste nebavi.
o 20.08.2018, 14:32 | kiklop32
Když myslíš...

technicky není co vymýšlet, inspirace je všude mraky a o finále rozhoduje auto ( kufr ) a velikost / tvar zesilovače. Na to chlazení mysli.
o 20.08.2018, 18:15 | lambados
Kiklop32 nepotrebuje aby to hralo. Jen aby to vypadalo.

Otazka. Chces jen drevo nebo i ledky? Podsvitit to? Jak velky to celkem ma byt?
o 20.08.2018, 21:14 | kiklop32
lambados

to je jiná, tak potom toto:
[ Link ] :
o 20.08.2018, 21:33 | TomasT
No, reknu to takhle, na uzavrence s lety overenym reprakem neni moc co zkur.it. Na to nemusi byt nikdo raketovy inzenyr aby to dokazal postavit a hralo to obstojne. Litr sem, litr tam nehraje nijak moc velkou roli. Podsviceni a jine zverstva v zadnem pripade. Rozmery steny s reúrakem priblizne 580*380mm. Ale stale mne laka aby to vypadalo jako bandpass, takze potahnu nejspis cernym kobercem a reprak zakryju mrizkou s cernou pruzvucnou tkaninou. Zadne kolotoce, zadne silenosti. Jedinna vec co tam muze svitit je stavova ledka na zesilovaci -)
o 20.08.2018, 22:10 | TomasT
spis neco na tenhle zpusob...

foto k příspěvku  od TomasT

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.375 sekund.