Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Autohifi > Vypinani kapacitoru

 o Navštíveno 4931x o
o 29.04.2008, 20:51 | Pavelsk05
Kapacitor mi vybiji baterii,da se nekde sehnat rele ktere by ho vypinalo?nebo by vypinalo celou sit co mi napaji elektroniku v kufru?jde o proud asi skoro 50A.


o 29.04.2008, 21:19 | Frenkie
co mas za kapacitor? nema nahodou na pripojeni REMote , ktere nejni zapojene , nebo je chyba v elektronice kapu
o 29.04.2008, 21:26 | Pavelsk05
ne,nema remote,sice se po chvili vypne display ale pri jakemkoli zakolisani napeti se opet zapne a takhle mi to cca do tydne vymlati bat.
o 29.04.2008, 21:28 | Pavelsk05
je to cerveny Toxic a ma jen dva zlacene srouby + a -
o 29.04.2008, 21:36 | Etien (M)
a jak ho mas zapojenej?
o 29.04.2008, 21:39 | Pavelsk05
silove kabely jdou od bat dozadu do kufru,kde jsou k nim paralerne pripojeny dva zesilovace a zaroven ten kapacitor
o 29.04.2008, 21:39 | Pavelsk05
takze je stale pod napetim ikdyz mam zesiky vypnute
o 29.04.2008, 22:35 | noclue
toxic ma toxicke ucinky :-(
najlepsie odpojit nastalo... lebo na 50A Ti kapacitor NAOZAJ NEtreba
o 30.04.2008, 00:00 | Escudo
hele, nechci bejt šiřitel poplašný zprávy, ale tvůj kapacitor je pod proudem pernamentně a je to tak dobře, měl by bejt na plus + kostra, čili se nevypíná ani nevybíjí. Jsou dva druhy spínání - ale voltmetru, nikoli kapacitoru, první je přes remote, druhej je automaticky při změně napětí, ty máš ten druhej a věř že voltmetr nemá odběr 50A :o) když to zkrátim, tak je to normální, jestli máš fyzicky odměřeno, že to bere, nebo že to fakt znatelně vybíjí baterku, je to něco jinýho, ale to bych neřek

v praxi u těhle kapů stačí odemknout centrálem a on se hned rozsvítí, protže je tak nastavenej od výroby (poklesne napětí), ale jen ukáže stav baterie, neodebírá proud víc než v klidovym stavu
o 30.04.2008, 06:32 | Phitypaldy
JJ, jako Escudo...
o 23.07.2015, 22:37 | gizmi
Lidi resim aktualne neco podobneho. Mam Hifonicse automatiku zapojeny jako popisoval kolega a co jsem ted kvuli kocarku sundal plato, tak zjistuji ze sviti porad :( Byl jsem se podivat po 30min a stale mi ukazuje hodnotu baterky (voltmetr). Pokud cvaknu central, tak zablika a rozsviti se uplne. Auto mam ted vzhledem k pocasi a jizdam spis na motorce odstavene a nerad bych, aby to zralo baterku. Prozatim vyreseno vytahnutim pojistky primo u svodu od baterky, ale to neni reseni. Driv mi fungoval tak, ze zhasnul po nejake dobe. Nekdo nejakou radu?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.309 sekund.