Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

Kalendář akcí / detail záznamu

 o TUNINGPOWER SHOW 2009 I.
31.07-01.08.2009

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce automotosportu na tuningovou show TUNINGPOWER SHOW 2009 s řadou adrenalinových aktivit (vyhlídkové lety, vznášedlo, Segway, aj.). Vareálu se uskuteční tuningová výstava, závody ve sprintu, klání automobilových značek a je připravena i spanilá jízda registrovaných tuningových vozů. Na své si zde přijdou nejen tuningoví příznivci, ale i partnerky a děti zúčastněných. Kdispozici bude skákací hrad pro děti, kadeřnický salón, tetovací salón, kavárna, cukrárna a mnoho dalšího.
Je zde připravem kemp, dostatek parkovacího místa, výborný cattering a bohatý noční program.
Bude se soutěžit vatraktivní kategorii Noční tuning za doprovodu setů předních DJ´s (DJ UWA a LUCASO, DJ Mia)
Pokračovat se bude vsobotu 1.8. od 7.00 hod hlavním programem (soutěže vtuningových kategoriích, sprinty, klání automobilových značek).
Celá akce klade důraz na bezpečnost a ponese se vduchu bezpečných závodů pod dohledem profesionálů. Část výnosů ze vstupného a sponzorských příspěvků bude věnována nadaci České sdružení obětí dopravních nehod.

Oficialní stránky: //http://www.tuningpower.cz


system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2022 ©
Stránka vygenerována za 0.0213 sekund.