Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

Kalendář akcí / detail záznamu

 o Auto moto párty 17
16-17.06.2012

AUTO - MOTO PÁRTY 17
1. ČESKO- BAVORSKÝ MOTOSRAZ
ROP o.s ve spolupráci s Motorsportclubem Tirschenreuth e.V
Pořádají:
Dne 16. Června 2012 od 9,00hodin na letišti Kříženec v Plané u M.L. opět jednu z největších motoristických akcí v tomto regionu a to pouze za 130Kč a děti do 12-ti let v doprovodu dospělé osoby zdarma.
Čeká vás nabitý program a tak mi dovolte ho alespoň částečně představit:
- GLOBUS SMRTI- jedná se o kovovou kouli ve tvaru globusu, uvnitř jezdí 2 a více jezdců na motorkách. Je to neuvěřitelně adrenalinový zážitek, při kterém jde opravdu o hodně. To si nemůžete nechat ujít! A jelikož je náš sraz vyhlášený tím, že o zážitky není nouze, tak několik vyvolených bude mít šanci se přímo zúčastnit této show.

- FMX FREESTYLE MOTOCROSS- motorky létají vzduchem, jezdci ve výšce několika metrů opouštějí svůj stroj, aby po chvíli uchopili jeho řidítka a vrátili se zpět do sedla. Budou k vidění triky snad do všech světových stran. Jednotlivé skoky se dělají ve výšce 15-30 metrů.


- HOT ROD- tak to jsou neuvěřitelné káry s nadupaným motorem…uvidíte např. Chevy High Boy Coupe z roku 1934, motor: 427 chevy big block, karburator: 2X4BBL Holley performance, výfuky: boční chromované. Originál rám z roku 1934, nová kompozitová karoserie a má dokonce i el.stahování oken. 15“ svařované disky, pneumatiky Hoosier. Dále Ford T Bucket Roadster z roku 1923 s opravdovým výkonem 550 HP a mnoho dalších takových neuvěřitelných auťáků.

- DEMOLICE AUTOMOBILŮ VOJENSKOU TECHNIKOU BVP- můžete být svědkem toho jak si BVP pohraje s osobním autem, ale co víc, vy se dokonce v sobotu 16. Června v tomto bojovém vozidle budete moc nechat svést.
- STUNT SHOW- dech beroucí triky na motorkách např. jízda po zadním kole dokola, po předním kole, různé přeskoky po motorkách, drifty, pálení gum a mnoho dalšího… Opět kdo bude mít odvahu se může nechat svést 200Km/h po zadním kole.

- TRIAL MOTO SHOW- svou show si pro vás připravil 7- násobný juniorský mistr ČR Lukáš Petrášek je mimo jiné držitelem rekordu skoku do výšky na trialové motorce.


- AUTO DERBY (DESTRUCTION DERBY)- bouračky, smyky, neuvěřitelné věci.

- KASKADÉR S AUTEM- BMW které používá tento kaskadér Roman Pascal je speciálně upravené proto aby mohl dělat s tímto autem triky , které zvládne jen pár lidí na světe a to třeba zastavit na místě když je jeho BMW na dvou kolech.


- SPRINTY AUT A MOTOCYKLŮ- to snad asi ani nemusím představovat… jistě rádi poměříte síly svých aut a motorek poprvé dokonce s německým Motorsportclubem a dalšími účastníky ze SRN, dostanete prostor na trati a budete moci soutěžit o to kdo je nejrychlejší, kdo má nej start atd.

- TUNING AUTOMOBILŮ- každý kdo přijede svou navoněnou tunikovou károu bude mít zajištěné parkování na asfaltu a prostor své mazlíčky každému předvést a to i na trati.


- VYHLÍDKOVÉ LETY- vrtulník tu bude létat celý den jen a jen pro vás, budete mít možnost mrknout na vše z ptačí perspektivy.

- AUTOVETERÁNI- nádhera na dvou i čtyřech kolech z dob dávno minulých


- ČTYŘKOLKY A MOTOKÁRY- jistě pobaví každého kdo bude mít chuť se projet

- SEGWAY- půjčovna těchto vozítek bude přímo na akci. Segway je jedinečná dvojkolka, která samostatně udržuje rovnováhu. Funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu 100 krát za vteřinu. Takže jízdu na segway zvládne opravdu každý.


- PAINTBALL- letos se můžete těšit i na takovou libovku, jako je obří nafukovací hala na paintball a zařádit si za každého počasí jak ve dne tak i při noční pařbě.
- DÁLE JEDNÁME- např. STRONGMAN- jednáme s vítězem soutěže tohoto silového sportu, není pro něj problém utáhnout autobus, nebo zvedat obrovské váhy několika set kil atd.


NA VEČER JSOU PŘIPRAVENÉ KAPELI A DALŠÍ ZÁBAVA!!!

Na tento sraz se nechodíte jen koukat, ale tento sraz si užíváte na vlastní kůži!!!

V areálu letiště je možné po dobu akce zdarma stanovat!!!

Reservace stánků: 777/ 174 463
Info: 777/029096, 776/029046
www.marekcerny.cz

Oficialní stránky: //http://www.marekcerny.cz


Stránka vygenerována za 0.0287 sekund.