Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

Kalendář akcí / detail záznamu

 o Tuning Fest
20-21.06.2008

Tuning Fest - tuning party 20. - 21.6.2008<br>,br>
Přestože jsme změnili název a koncept celé akce, pořád se v jádru jedná o tu samou pohodovou záležitost, na jakou jste byli zvyklí v minulosti. Tuning Party v novém kabátě - Tuningfest 2008 - bude opět o nablýskaných autech, potuněných kárách a adrenalinových show. Snažíme se to ještě více vychytat, takže se můžete těšit na nabitej doprovodnej program.
<br><br>
Naším hlavním cílem je, abyste se na festivalu dobře bavili. Kromě čtyřkolky s raketovým pohonem a dvoumetrovými plameny šlehajícími z výfuku na vás čekají adrenalinové show Petra Manďáka a Pavla Vika či Double Kaskadér Team a jejich bouračky. Navíc na vás čeká možnost zkusit si paintball, jízdu motokárou nebo se svézt supersportovním Porsche 911 Turbo.
<br><br>
Přípravy na Tuningfest 2008 jsou v plném proudu, stejně jako soutěže o vstupenky na akci a atraktivní ceny. Tuning Party pokračuje!!! Sprinty, gumovaní, doprovodná show. Veškeré informace najdete na našem novém webu.


Oficialní stránky: //http://www.tuningfest.cz


Stránka vygenerována za 0.0198 sekund.