Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

Kalendář akcí / detail záznamu

 o RelaxMeeting
20-22.06.2008

Vyhlášení soutěže: EASCA | dBdrag | Tuning Cup

Vážení příznivci relaxové pohody,
Máme tu změnu!!
<br><br>
Vzhledem k ohlasům a zájmu, který provází přípravy tohoto setkání jsme přehodnotili omezené prostory autokempu Stříbrný Rybník a našli pro vás luxusní prostory výstaviště v dostihovém areálu v Pardubicích.
<br><br>
Což znamená:
RelaxMeeting - Stříbrňák v termínu 20.-22.6.2008 je přesunut
z Hradce Králové do areálu dostihového závodiště v Pardubicích.
( Vice na www.relaxmeeting.cz )
<br><br>
A proč jsme to tak udělali?
Exklusívní areál dostihového závodiště uprostřed města dokáže pojmout větší množství účastníků ( 1500 ) než původně zamýšlený kemp. Tyto prostory zaručují prestiž pro uspořádání všech tří nejvyšších soutěží v ČR v kvalitě, které tyto soutěže vyžadují.
Díky větší a lépe uspořádané ploše můžeme nabídnout více programu a doprovodných akcí. Páteční noc se ponese v duchu Semtex party s celou řadou Djs, lezeckou stěnou, semtex party stanem, semtex koktejlovým barem. Je připraven taneční parket s Puschkin Beach barem přímo na pískové pláži, spousta exotických koktejlů od profesionálních barmanů. Mega grill se sezením pro 300 lidí, pivní bar, točené nealkoholické pivo Birrel. Horečka sobotní noci bude patřit Fajn Party radia Life a jejich nejlepším moderátorům a dj´s za přispění residentních dj´s ( klubů Hany Bany Pardubice, Podvobraz – Hradec Králové ), společně s fajn radiem vyroste v areálu fajn relax zóna se stanovým městečkem fajn radia life a s akcí udělej si fajn. Samozřejmostí budou sličné hostesky a večer go-go tanečnice. Během Relax setkání se nám představí Autocentrum, které představí své ostré modely za svých řad. ( seat leon cupra, audi TT .. ) Samozřejmostí jsou prodejci autohifi, autodoplňků a tuningových dílů.
<br><br>
Jelikož se podařilo zajistit tento zcela vyjmečný areál, který disponuje s větším zázemím a lepším prostorem, tak zde odpadají rezeravační emaily. Což věříme, že je příjemná záležitost pro všechny nadšence tuningu a autohifi.
<br><br>
Jsme přesvědčeni, že přesunutím do areálu dostihového závodiště v Pardubicích (ačkoliv na poslední chvíli) dosáhneme ještě větší pohody a kvality Relax Meetingu a že si všichni užijí tuto pohodu v náležité Relax atmosféře.
<br><br>
Případné dotazy směřujte na email:
relaxmeeting@seznam.cz
<br><br>
pořadatelský team RelaxMeeting
Oficialní stránky: //http://www.relaxmeeting.cz


Stránka vygenerována za 0.0279 sekund.