Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi

Kalendář akcí / detail záznamu

 o Tuning Motor Show Kopřivnice
18-18.04.2009

- tuning / autohifi / sprinty 300m

- polygon Tatra, Kopřivnice

Mapa1: [ Link ] Mapa 2: [ Link ]

Poprvé se konala 17.4.2004, takže dnes se již jedná o zavedenou tradiční akci.

Je to jednodenní show, která probíhá v jinak veřejnosti nepřístupném atraktivním areálu zkušebního polygonu Tatra v Kopřivnici. Areál je velmi dobře dostupný z hlavního silničního tahu Brno - Olomouc - Ostrava a není příliš vzdálený od většiny velkých měst severní a střední Moravy a příhraničních oblastí Polska a SR.

Základní program každé show tvoří přehlídka upravených vozů, sprinty dvojic ve čtyřech kategoriích, soutěž o nejlepší instalaci audiosoustavy ve vozidle a soutěž o celkově nejlépe upravený vůz. V každé z těchto kategorií jsou vyhlášeni vítězové a odměněni poháry
( případně také cenami od partnerů akce, nebo zúčastněných firem ).

Po celý den je možno nakoupit autodoplňky, prohlédnout si expozice vystavujících firem, občerstvit se a pobavit na atrakcích. ( půjčovna motokár, půjčovna terénních čtyřkolek, rádiem řízené modely, paintball, trampolíny, nafukovací atrakce pro děti, apod.).
Areál umožňuje uspořádat pro veřejnost také krátkou rychlostní zkoušku, „sprint-slalom“, nebo vyzkoušet jízdu po unikátním klopeném testovacím oválu. Velkým magnetem pro diváky je možnost zblízka si prohlédnout stovky upravených aut a výhodně nakoupit vše potřebné pro vylepšení a úpravy automobilů.

Oficialní stránky: //http://www.tuningtech.cz/


system by CzOne | hosted by POSKYTOVATEL.cz
copyright 2005 - 2022 ©
Stránka vygenerována za 0.0238 sekund.