Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > zatmavení světel

 o Navštíveno 9920x o
o 26.04.2012, 21:18 | bobmasitr
Ahoj, neřešil tu někdo zamtavení předních světel? Nějaká zkušenost, zda to má vliv na světelnost, či to nebude mín svítit u xenonů. Líbí se mi styl něco jako ford ST ty černy vnitřky. Za jakékoliv postřehy a jakou použít barvu apod. děkuji


o 26.04.2012, 21:32 | stewe21
tak preco nelaknes len vnutro svetiel? Tiez tak mam :-)
o 26.04.2012, 21:37 | bobmasitr
takže rozebrat světlo, a co ten chrom stříkat přes to, ři chrom nějakým cifem sundat?Jaký sprej si použil nějaký lesklý na plasty? Dával si pod to nějakou základovou barvu?
o 26.04.2012, 22:43 | stewe21
no chrom som dal dolu brusnym papierom,potom zaklad na plasty a vrchnu ciernu matnu
o 26.04.2012, 23:10 | Nismo.Power
vliv na světelnost ??? si chyběl když se probírala logika ne ? :)
normál rozeber za pomocí trouby světlo, vem sprej a foukni to samozřejmě pokud máš čočky, abys nefouknul parabolu to by opět kolidovalo s logikou :)
o 26.04.2012, 23:14 | tommas
jo a bacha, některý světla nejdou troubou rozpíct:-)))
o 27.04.2012, 07:03 | bobmasitr
a na technickej OK? Oni možná prd poznaj když některý modely takový světla mají ne?
o 27.04.2012, 07:47 | pbjun
Mam to tak na focusu, ty ozdobne chromovane plasty - nema na funkci vliv jsem zbavil cifem chormu, odmastil a striknul cernym matnym sprejem na plasty. Svetlo pak cernym silikonem slepit a je to vse. STK si niceho nevsimne jelikoz origo ST svetla jsou antracit metla leskla a SVT svetla jsou cerna leskla.
o 28.04.2012, 09:24 | Fridom
Tak rozebrat světlo pomocí trouby by ještě šlo, nalakovat také, ale zalepit ho pak tak, aby se nemlžilo, to už tak snadné není.
Tedy co se aspoň třeba u kokty týče :(
o 29.04.2012, 12:59 | pbjun
No mam uz zalepene druhe svetla a nemlzi se. Moje mati ma svetla zalepena mnou a take se nemlzi :) Ale je to opravdu potreba pretahnout cernym silikonem...
o 29.04.2012, 21:29 | bobmasitr
díkec za rady, a to v tý troubě to jako fakt? se nejěka nepoškodí?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4473 sekund.