Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > vyvaření veterána, kdo?

 o Navštíveno 12597x o
o 30.06.2011, 12:32 | CervinVega
víte o někom, kdo je opravdu schopnej vyvařit komplexně staré auto, s cínováním, přípravou na lak? nabízím 20-40tis/auto, pro začátek bych měl hned 2 auta (Bmw sem tam něco, rohy kapoty, maska, spodky podběhů a pod a Jaguar prahy, vnitřky motorové stěny, podběhy... tam je toho víc), obě jsou funkční a nejedná se o "torza", stačí to pečlivě udělat :-)
víte někdo o někom, kdo je solidní, umí to, má čas a rozumný ceny?


o 30.06.2011, 18:05 | Komba
Tady u Klatov,konkrétně ve Smržovicích je schopnej lakýra Beneš,co dělá veterány a fakt to umí a vyzná se...ale pro tebe možná z ruky a ceny fakt takhle nevim,to je podle stavu.
o 30.06.2011, 18:13 | Tuner#2
Eccora - kamarád tam dělá, ale nevím zda za tyhle peníze z toho vůbec něco bude...

[ Link ]

Co jsem viděl, vždy špičková práce...

o 30.06.2011, 19:12 | gizmi
veteran = komplet auto na skelet, opiskovat, vyvarit, vystrikat, atd .. ze stylu "tamhle ruzek a tamhle kousicek" opravdu nevznikne pekny veteran.. nehlede na to ze to chce podchytit mista kde to bude vyhnile a ani o tom nevis.. 40t je opravdu na kvalitni praci malo..
o 30.06.2011, 19:14 | MiniMike | Upraveno: 2011-06-30 19:15:23
gizmi: pokud se bude jednat jen o vyvareni, tak cena 20-40tisic je uplne adekvatni, pokud to neni sezrany jak cednik :-)

edit: CV: mel by si i napsat v jaky lokalite hledas...
o 30.06.2011, 20:24 | Lucni.konik
20-40tis. je opravdu málo za precizní práci.
o 30.06.2011, 20:52 | radek.613
20 až 40 tis Kč? Hmm, tedy očekáváš něco kolem 25 až 50ti hodin práce na každém tom autě?

P.S. MimiMiku, pokud víš, o čem je práce autoklempíře -ta skutečná, kdy se z tabule hlubokotažného plechu pod rukama a vercajkem narodí kus auta, na který pak padne tak maximálně 10 dkg tmelu, nemohl by jsi v životě napsat takovou "blbost", jako tady v 19:14. Mám 100 chutí vzít Tě za slovo, nadělit Ti klidně sedm, osm aut, a za každé, jakmile mi ho odevzdáš v pucu, slícované, s cínováním, připravené na lak Ti na ruku dám 45kkč, hned. Ale chápu, dneska si autoklempíř říká každý, kdo umí posunout panty kapoty, z papíru vybalit koncernový blatník a sedmi šroubama ho přišroubovat k autu.....
o 30.06.2011, 21:36 | CervinVega
Na druhou stranu vím,kolik je 40tis a kolik toho je reálný udělat za 10dni 8hod prac doby,pokud je člověk sikovny. Dovézt to muzu kamkoliv.
o 30.06.2011, 21:53 | Komba
Tak nahoď fotky jak to vypadá,co je to za auto typ a co přesně očekáváš.Třeba mě na mejl a zkusím to předložit klempířovy.Opravdu jsou na ty veterány pečlivý,zvlášť na škodovky.Vyrábí si samy i blatníky,který už nejdou zachránit a fakt pěkný na to koukat....
o 01.07.2011, 01:05 | Olda
Hmm tak 40tis. je fakt dost málo. Bratranec dělá veterány a je to přesně jak už zde bylo napsáno.. Skelet celej rozebrat, opískovat a po kouskách komplet vyvařit. Vězšinou na to auto nejsou náhradní díly z plechařiny, tak si je jednoduše musí vyrobit. (podběhy, části blatníků a dveří atd.) Minule když vezl skelet na pískování, tak to musel zevnitř koplet zavětrovat aby se mu to nerozpadlo pod rukama jak zlý to bylo.. přijel jsem po nějaké době a už to měl vše krásně v cajku :) Prostě šikovnej.
o 01.07.2011, 08:13 | MiniMike
radek.613: ano predstavu mam presnou... a me nic vozit nemusis, ja klempir nejsem, ale par jich znam. Jinak vsechny ceny se odviji podle stavu a velikosti auta.

A podle toho co napsal Cervin, tak neni zapotrebi sochat z kusu plechu celou kastli

Olda: ano to je presne ono, pokud to bude cednik, tak to takovy penize stat samozrejme nebude...
o 01.07.2011, 08:33 | CervinVega
Ta auta normalne jezdi, je to stejny, jako vymenit na Š120 prahy, jen to chci pečlivě a s cínováním... bohužel mi přijde, že kdokoliv se motá kolem veteránů, spadá do 3 kategorií: 1- majitel co si udělá víceméně vše sám, 2- majitel, který nechá vše udělat "na klíč", 3- firmy na faktury, které kolem toho hodně napovídají a ve finále to dají panu Omáčkovi za 15tis vyvařit...
o 01.07.2011, 08:47 | Šestikule
tady souhlas s CV, jakmile klempíra slyší slovo veterán, tak ztrojnásobuje cenu.
o 01.07.2011, 11:29 | Petura
CV: jsem ti esemeskoval :o)
o 01.07.2011, 20:14 | maresk | Upraveno: 2011-07-01 20:16:01
Cervin: pošli mi fotky na mail, optám se kamaráda, kolik by za to chtěl, osobně mu potichu přezdívám autosochař :-)) - aktuálně dodělává jednu 6ku, aktuálně se čeká, až auto dorazí z lakovny (mělo přijet ve středu, ale lakýrové, co si majitel auta domluvil, jsou trošku pomalejší), nicméně auto bylo hodně zlý, zespodu sežraný až moc :-( - zadní lemy vyráběl z tabule, lem kufru taktéž, prahy, boky ..., cínoval spoje a tak - kamarád je jeden z velice úzkého okruhu lidí, kteří se smí "hrabat" v mých autech (ty lidi jsou čtyři), kamarád není daleko od Prahy a je kousek od Votic :-)
o 05.07.2011, 15:09 | Knightey-
Taky mi posli fotky na mejla o nekom bych vedel.
A co presne atp.
Je z okoli Mnichova Hradiste.
o 29.11.2020, 14:25 | Alitero
Když se sem někdo i po letech dostane jako já, tak nakonec jsem renovaci veterána řešil s [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3293 sekund.