Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > Bmw M850i Night Sky

 o Navštíveno 9333x o
o 16.01.2019, 11:25 | CervinVega
Moc mě nová Bmw neberou, ale tohle by se dalo :-) smysl pro detail rocks :-)

foto k příspěvku  od CervinVega



o 16.01.2019, 11:27 | CervinVega
vykládání inspirované Widmanstättenovou strukturou
[ Link ]

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:27 | CervinVega
brzdy mě dostaly :-)

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:28 | CervinVega
protože to jde fakt do hloubky :-)

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:28 | CervinVega
sicny pro alieny

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:29 | CervinVega
tady se někdo vyřádil

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:32 | CervinVega

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 11:33 | CervinVega
celé info here: [ Link ]

foto k příspěvku  od CervinVega

o 16.01.2019, 22:26 | riviera.kidd
Ma to hnusne siroky lemy blatniku jak superb
o 18.01.2019, 17:20 | Beda
Hezké auto, ale kola hnus.
o 18.01.2019, 18:08 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-18 18:09:35
Strašný...


Poslední pěkné BMW byla E30 a 850tka. O té doby to šlo jen z kopce a jak jsem koukal na poslední sedmičku, tak teď to nabralo větší rychlost než TGV a Šinkanzen dohromady...

foto k příspěvku  od Tuner#2

o 18.01.2019, 18:30 | Muff
Tuner ...tohle bude nějaká nepovedená fotomontáž nemyslíš? Jako nová 7 ještě budiž,ale tohle snad nikdo od BMW nemůže myslet vážně :-D
o 18.01.2019, 19:32 | Tuner#2
Muff: je to samozřejmě joke, nicméně právě jako reakce na novou sedmu ;-)
o 19.01.2019, 11:27 | crestik
8čka se teda povedla neskutečně, a GTE je uplně pecka. Ty kupé s rozlohou garsonky mají něco do sebe.

A celkově prodeje BMW jasně ukazujou, že samozvaní kritici můžou dál bědovat a ztrácet čas vytvářením karikatur.
o 19.01.2019, 11:36 | Tuner#2
crestik: napsal jsi to sám... "Kupé s rozlohou garsonky." Od pradávna je tohle nesmysl a není to v žádném případě cesta za zábavou, ale říkej to masové ovečce co hltá komerci ;)
o 19.01.2019, 11:50 | crestik
takže když se to někomu líbí, tak je to ovce, co hltá komerci? A kdo o tom rozhoduje, co je komerce a co je špatně...vrchní kritik vod Plzně? Jestli jim chceš radit, tak použij tenhle odkaz
[ Link ]

Je to automobilka, které se daří s prodejem, punkt.
o 19.01.2019, 12:04 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-19 12:05:30
Crestik: komu se dnes nedaří že? Když jsem včera viděl dokument jak v Polsku u kostelů mohutně budují rychlonabijecky a jak tam hlavně ty mladý nadšeně mluvili o elektromobilech, tak ano dnešním oveckam stačí fakt málo a to co mají na krku už pomalu nikdo nepoužívá... Ale s tebou se o tom nemá smysl dal bavit...
o 19.01.2019, 12:13 | crestik
...taky si myslím, že se nemá cenu bavit s někým, kdo tomu rozumí jak koza petrželi..prostě to sežrat. Ono se totiž už nějakou dobu většině tak úplně nedaří, víš ;-)

Asi jsi přehlídl můj dotaz, kdo rozhoduje o tom, co je komerce a kdo jsou ty ovečky, případně jaká je definice.
o 19.01.2019, 12:20 | Tuner#2
Crestik: na to sis už sám odpověděl ne? Ostatně jako vždy ve všech svých hejtech ;-)
o 19.01.2019, 12:53 | crestik
ajéé, už je to tady, hejty, ovečky...za chvíli tu máme argument, že tomu rozumíš nejlíp, protože tě zajímají auta od dětství.
Takže je špatně, že se někomu líbí nějaké auto a automobilka je vyrábí, protože se dobře prodávají. Chápu tvoje myšlenkové pochody správně, že
o 19.01.2019, 12:59 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-19 13:00:37
Ne nechápeš to správně, posouváš mě do mých úst svoje vymyšlený sračky jen abys mě urazil a snažíš se marně ze mě udělat blbce... Mě ovšem může urazit jen inteligent, což se tebe vůbec netýká a nějak nemám chuť diskuzi dal rozvíjet a ztrácet čas o víkendu s někým jako seš ty ;-)
o 19.01.2019, 13:05 | crestik
to už jsi psal několikrát, ty trumpeto. Já jsem ale zatím žádnou myšlenku raději nepředvedl, jenom se ptám jak jsi došel k těm tvojim :-)
o 19.01.2019, 13:22 | Muff
Jo tááák :-) už jsme spojeni.
o 19.01.2019, 13:22 | Muff
Jo tááák :-) už jsme spojeni.
o 19.01.2019, 13:25 | Muff
Jestli tohle někdo udělal jako joke v reakci na novou 7..Může to být jen jeho objektivní názor (třeba bmw nesnáší,nebo na něj nemá :-) Není to zase tak dlouho co Audi z malé masky na kapotě udělalo vilu přes celý čumák ...
o 19.01.2019, 14:56 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-19 14:57:32
Muff: Nová sedma je opravdu proporčně hnus... Nebo se tě to snad líbí?

Ostatně ty různý variace na SUV a GT od BMW to chce vždy sebou vozit kinedryl už teď, když to člověk potká na cestě...

foto k příspěvku  od Tuner#2

o 19.01.2019, 16:16 | Muff
jako SUV je trochu moc,ale sedmička není zase nic hrozného..Hele žijeme v době kdy co 2-3 roky vychází nový model,mezitím je několik faceliftu ...jsem rád že mají pořád co vymýšlet.Stěžovat si budu až přijde doba kdy se bude vyrábět jedno auto 30 let :-)
o 19.01.2019, 18:19 | vrbicek
Crestik: tady se nemá cenu bavit, pan Tuner sežral všechnu moudrost světa a co není podle něj je hned špatně... Takovým lidem jako je on se raději vyhnout kilometrovym obloukem
o 19.01.2019, 19:37 | schwaboid
Tak, ale The 7 je ze předu fakt hnusná ...
o 19.01.2019, 19:43 | Dexter
Ta 8 je pecka, ty detaily jsou nadherny. 7 mi pripada, jak kdyby se chtela zalibit hlavne v Cine, ikdyz auto to bude asi velmi dobry.
o 20.01.2019, 00:20 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-20 00:22:07
Muff: Žijeme v době kdy 2-3 roky jsou nové modely? Tobě to přijde jako OK? Jo a to je právě ten důvod proč se s masou dnes už regulérně zmanipulovaných lidí neshodnu. Zrovna včera jsem na FB objevil lidi co si libovali u formule E... Konečná...

vrbicek: říká někdo, kdo tady má 15 postů a dle e-mailu má ještě mlíko na bradě?

schwaboid: Máme Invelt hned na příjezdu do Plzně a to co BMW předvádí poslední roky je fakt úlet a to tam ještě pořádně nezaškodil mr. Kabaň. Je to fakt smutné, protoře jinak mám tu automobilku velmi rád a jejich muzeum je hned po Porsche jedno z mých nejoblíbenějších.
o 20.01.2019, 07:01 | crestik
...kolika postů by měl uživatel dosáhnout, aby mohl vyjádřit svůj názor? 100, 1000? A kdo o tom rozhoduje, zase vrchní kritik vod Plzně?
A pokud ročník souhlasí, tak jestli vám tam u Plzně teklo mlíko po bradě ve 29ti, tak to ostatní nemusí mít stejně...víme?
o 20.01.2019, 08:03 | Zdeny60
Někomu stačí 15 postů a mlíko na bradě, aby dokázal odhadnout jedince.
o 20.01.2019, 08:24 | Muff
The 7 je přehnané,sedmička nic hrozného,výše uvedená 8 se mi líbí .. a kvůli toho nemusím být hned ovce.Je to můj názor :-)
o 20.01.2019, 10:59 | Tuner#2
Pánové víte co? Já ve svých prvních dvou postech POUZE VYJÁDŘIL SVŮJ NÁZOR... To, že je pro většinu jako červený hadr před očima býka, je jen a jen Váš problém...

Já nejsem ten co jásá s davem a opravdu vidím vývoj špatným směrem jen za cenu komerce a zalíbení se mase na každém kroku. Teď mě zklali i u mého TOP výrobce Porsche. Proč to auto opět působí mohutnějši, proč na to cpou 21" kola proboha??!! Proč to má kliky jako pro teplouše?? Já vím, nás fandů co to chceme jako strohé nářadí na vykouzlení úsměvu za volantem asi moc není, ale proč sakra nějaké těžké elektromotůrky i na kliky? Proč tak velká a těžká kola, to jde proti všem zásadám sportovního auta.

Youtube video:

o 20.01.2019, 11:03 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-20 11:06:18
crestik: Někdo koho jsem tady za 20 let působení ani nepotkal mě bude soudit? Kolika lidem tady poradil a pomohl? Hmm... Ale já vím, dneska je hrdina ten co napíše hejt a ještě ho další blbeček poplácá po zádech ;)

Zdědy60: Hele nechceš raději v tématu vedle poradit xenonmanovi, že má zajít do Kaufu a koupit tam prvního Panasonica v akci? Vybírá tam TV a "hrozně" to řeší, tak Ty s tím máš zkušenost nebo ne? ;))
o 20.01.2019, 11:36 | crestik
Názor tady vyjádřili všichni, že se všeho chytas jak hovno košile je tvůj problém, stejně jako to, že svůj názor považuješ za dogma. A opět jsi porušil, že na mě nebudeš reagovat,trumpeto ????
o 20.01.2019, 12:37 | Muff | Upraveno: 2019-01-20 12:38:08
crestik: souhlasím s tebou.Nechci tě tunere nějak hodnotit,nebo soudit..neznám tě.Ale když se s tebou někdo na tvém názoru neshodne,tak je to u tebe hned hlupák,ovce,debil atd atd...nenapíšeš to takhle přímo,ale vždy napíšeš něco z čeho si to mezi řádky vyčteme.A běda jestli je tomu naopak a někdo tě z plive za tvůj názor.A celkem často tady sleduji ty tvé výstřelky.S každým se tu hádáš,nebo pliveš a nadáváš na odpovědi ostatních a když se s tebou zrovna nikdo nehádá,tak si založíš extra příspěvek kterým nějaká hádka zase začne :-)
o 20.01.2019, 17:02 | Zdeny60
Tak to já klidně Trunbera Nr.2 ohodnotím - myslím, že ten věk už na to mám: narcis, sebestředný, navíc ne vždy mající pravdu. Nesnáší názor druhých, i když je pravdivý (například ten, jak lidé hodnotí jeho osobnost).

Ad TV - nevím, kde jsi přišel na blábol o tom, že já bych měl Xenonamnovi radit s výběrem TV, když tomu nerozumím. Na to tu máme tebe, protože ty jsi to 100 let prodával a umíš to určitě líp, než všichni ostatní. Tvůj názor je dogma a Svatý grál.
o 20.01.2019, 19:09 | schwaboid
.... narcis, sebestředný, navíc ne vždy mající pravdu. Nesnáší názor druhých, i když je pravdivý ..... Tak to jsi se slušně odhadnul Zdědy :-)))
o 20.01.2019, 20:00 | Tuner#2
Muff: Ano nejsem typ člověka co někomu maže med kolem huby. Nemám rád pokrytce a vždy říkám věci tak jak je já vidím. Uvedu příklad. Jeden čas jsem byl porotcem na jednom velké srazu Škodovek. Když pak někomu řekneš, že jeho 120tka má s LRou za kterou jí vydává společné maximálně tak pruhy na dveřích, které jsou ještě špatně nalakované, tak se mu to nelíbí. Bohužel úplně stejný názor Tě pak v hospodě řeknou všichni co do toho jen trochu vidí, ale aby to řekli a nebo posléze napsali v diskuzi, kde jsem byl za nejhoršího člověka na světě, to neudělá nikdo. Dělal jsem to dva roky a pak to s díky odřeknul, protože lidi jsou dneska zvyklý jen na lajky a plácání po zádech, ale když se řekne něco negativního je to špatně. Stejné je to se mnou v diskuzích. A pokud bys mě sledoval lépe, tak najdeš xy témat kde se na něco ptám a pokud dostanu dobrou radu, tak jsem za ní velmi vděčný a poděkuji. Nicméně něco jsem už zažil a na řadu věcí prostě mám svůj názor, který moc často neměním, neb je opřený o mou praxi. Tím ovšem netvrdím, že je ten jediný správný jak si obvykle někdo vydedukuje z reakce. Ostatně i tady v prvních dvou postech nepíšu nic špatné a jen jsem pouze vyjádřil svůj názor na tohle téma/auto. Až následně do toho začal crestik rejpat, což teda ostatně on dělal i u nás na virtu a jeho přínos a pomoc lidem byla 0...

Zdědy60: děkuji schwaboidovi, že to napsal za mě. Příště při hodnocení nekoukej do zrcadla ;)

Co se týče TV, pár pamětníků si tu vzpomene na ten Tvůj úsměvný nákup. Jinak nedělal jsem to 100let a navíc jsem už 5 let mimo. I přesto jsem si včera našel chvilku a hledal jaký panel mají konkrétní modely o kterých se bavíme. Prostě jsem chtěl poradit s nejlepším vědomím a svědomím. To většinou člověk tvého popisu nedělá ;)
o 20.01.2019, 20:52 | Dexter | Upraveno: 2019-01-20 20:55:28
Nechci se nejak zapojovat do urazeni se apod., ale Tunerovo tvrzeni ze coupe velikosti garsonky jsou od pradavna nesmysl, mi prijde trochu mimo. Rekl bych spis, ze ty coupe od pradavna tu jsou a proste sem patri
o 20.01.2019, 21:01 | Tuner#2
Dexter: Ano byly tady, ale pak si to nemusí hrát na sportovní auto, kterým by 850tka měla být, ale může to být rovnou jako dvoudvéřový Rolls Royce.
o 20.01.2019, 21:26 | crestik
("u nás na virtu" :-D jako tam, kde tě několikrát zabanovali a vylíval sis tam srdíčko jak tady?)

850tka by měla být sportovním autem? To jsi určil ty z nebes? Ty jsi prostě takový virtuální vůdce spravedlnosti, kterému se ta zkažená realita nějak nedaří napravovat a nějak jsi v tom zatmění mysli přehlédl, že v tématu o precizně odvedené práci BMW tady taháš zoufalé plakání nad ledvinkama, Formuli E, Porsche, 120tky...za chvíli dojde na hokej v ZOH :-)
o 20.01.2019, 23:16 | Dexter
Tak osmickove BMW nema byt v prvni rade sportovni auto.
o 20.01.2019, 23:23 | Tuner#2
Dexter: Proč je to na co má navazovat teda v sekci sportovní vůz? [ Link ]

crestik: Zase další snůžka překroucených polopravd? Ty seš fakt chudák...
o 21.01.2019, 01:38 | Dexter | Upraveno: 2019-01-21 01:40:33
Tuner2: myslis sekce sportovni vuz/coupe? Protoze kdyz se dobre podivas tak zjistis, ze 850csi neni ani kombi, ani sedan, dokonce ani suv a uz vubec v zadnym pripade minibus.

foto k příspěvku  od Dexter

o 21.01.2019, 07:33 | xSam
Me te brambor tedy doma rozhodne neurazil:-)
o 21.01.2019, 07:56 | gizmi
xSam: me za ty penize ano :D Tedy ne neurazil, ale zklamal :)

Když jsme u toho hodnoceni Tunera2jky, asi jsem zestárnul, ale ja jsem třeba za ty jeho názory občas i rad. Je to clovek, kteremu asi hodne lidi chce slapnout na cumak - nepopiram, historicky jsem jednim z nich, ale v realu je to fajn clovek. V nekterych oborech je zkuseny a rozhodne vi a vlastne je třeba jen filtrovat "nazorove pohledy na věc". Nebyt postuchovani Vas dvou (T2 a Crestik), byla by tu desna nuda. Často vzpomínám na "kozomrda" Maraudera - ten byl vlastne povahou svým zpusobem podobny a ruku na srdce - já nejsem jiný.

PS: BMW i Mergla mam coupecka projeta a sport v tom opravdu není. Nejede to spatne, ale zabava v tom není a uz nikdy nebude. Vlastne asi ani nemá byt, protože mrknete kdo je cilova kategorie. Neda se svitit, porad zustavam u CRX, MR2, atd. Cistokrevna zabava (a aby to nebylo tak vazne - 120 taky není a nikdy nebude sportakem :D :D :D
o 21.01.2019, 10:04 | crestik
Milý Tunere číslo dvě. Že tě "tam u vás" několikrát zabanovali za podobné excesy, jako tady, je pravda.. víme to oba. Že jsi tam založil uplakané téma, jak do nějakého bravíčka, je pravda taky. Pokud si na to nechceš pamatovat neznamená, že se to nestalo. Každý má nějaké slabé období a já ti ten krátký výpadek paměti odpouštím.
o 21.01.2019, 10:33 | crestik
gizmi: mi je jedno, jaký je v reálu, podle mě to zas takový hrdina není, jako za klávesnicí. On spíš špatně snáší, když má někdo jiný názor, a podává ho stejnou formou, jako on. Že má dar zamíchávat do omáček koření ze všech možných zákoutí je opravdu obdivuhodné, stejně jako že je to člověk, který jde zobrazit květinou...jak tu zmínil Zdeny.
o 21.01.2019, 15:23 | Zdeny60
Milý Trunbero Nr. 2, psát si můžeš, co se ti zlíbí. Co si ty myslíš o mně, je zcela vedlejší. Důležité je, že se sám mohu podívat do zrcadla, aniž bych se musle stydět. Nakonac, výsledky za mnou jsou a něco jsem v životě dokázal a někam to dotáhnul Věk na to, abych mladému smrkolovi řekl veřejně, co si o něm myslím,mám už taky pár pátků za sebou. Tobě i tobě podobným jako třeba Švábovi.
o 21.01.2019, 15:56 | gizmi
Dědoooo, bez těch překlepů by to nešlo? Kdo to má luštit a věk už na to teda máš.. :D :D

Jinak všiml si někdo toho pěkného kartáčovaného hliníku v interiéru? Za mě teda pecka - to se Novemu povedlo. Neví někdo - ta loketka je kůže? Nebo to je vyklápěcí a je tam schránka / něco?
o 21.01.2019, 16:54 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-21 16:54:52
gizmi: Díky za to cos napsal, v zásadě máš pravdu ;) Jenom nemám 120tku, ale 136tku a zábavné to je myslím velmi a aktuálně je to ve stavu, kdy je to na technické trati schopno porážet etalony levných sportovních aut jako MX-5, MR2 apod. které ztrácí na trakci.

crestik: Ban jsem tam před lety dostal v době, kdy tam byl jeden čů*ák jako seš ty, který jen prudil a dělal fórum nesnesitelným. Mnou následně založené téma bylo o tom zda tam chtějí někdoho kdo jen reje a nebo někoho kdo je nějakým přínosem. Jak vidíš, jsem tam doteď a myslím, že aktuálně je na virtu výborná parta, kolem 100 postů denně a máme si stále co říct a stále jeden druhého vyslechnout. Řešíme tam poměrně odborné témata, které jinde na jiném webu nenajdeš. Ale tobě zbytečné o tom vykládat, stejně si to překroutíš jen aby jsi mě urazil... Posluž si chudáčku...

Zdědy60: Do toho zrcadla moc nekoukej, protože jsi při něm koukal když jsi tady psal ten první post. "sebestředný, navíc ne vždy mající pravdu" přesně sedí na Tebe a že by jsi tady někdy něco dokázal? Auto meješ starýma trenclema, televizi sis koupil první v akci mezi zeleninou a pečivem, foťák máš jako profík, ale neudržíš horizont a kompozice je pro tebe sprosté slovo... Mám pokračovat i do oblasti Hi-fi a nebo raději ne :))
o 21.01.2019, 16:56 | Kolda
To je zase diskuze:-)))
o 21.01.2019, 17:06 | Kolda
K nové 8čce, mám 640XD a Shelby GT350, 8mu jsem chtěl vyměnit za 640XD, viděl jsem, měl jsem půjčeno, pojezdil jsem a nenadchlo mne to. Zvenku mi to přijde jako by moc přeplastováno, vypadá to "levně" ty lemy kolem kol atd, vnitřek mi nepřijde natolik ničím zvláštní a unikátní, že bych za to musel dát 3.5m vč DPH a více, jak je v 6tce už málo místa, tak v 8mě úplná tragédie, možná bude lepší gran coupe, ale coupe hrůza, ty zadní sedačky tam nemusely vůbec být, mám kluky 8 a 10 let a dozadu nedají za sedačky vůbec nohy, Shelby je taky hrůza, ale ty nohy tam nacpou, tady nic.
Měl jsem možnost pak vyzkoušet novou M5 a to je teď pro mne jasná volba.

foto k příspěvku  od Kolda

o 21.01.2019, 18:52 | assassin
tuner: rekl bych , ze jsi malinko utrzenej od reality ne? Jel jsi nekdy posledni dobou nekam autem? Kde si jako chces v tom nekonecnem proudu aut jedoucich plus minus predpisovou rychlosti uzivat rizeni? Auta jsou navrhovana na prostredi ve kterem jezdi. Navic hejtujes automobilku za to, ze stavi auta pro zakazniky kteri si je pak koupi... Predpokladam, ze ty novou 911 koupit nepujdes - a to ani v pripade, ze by byla podle tvych predstav. Lidi jako ty to fundovane posoudi na internetu, ale ve finale z nich bmw, porsche ani mclaren neuvidi ani korunu. Delal bys / delas svoji praci pro odborne kritiky z internetu, nebo pro sve zakazniky?
o 21.01.2019, 20:52 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-21 20:53:34
assassin: Ano jel, teď o víkendu pro tchyni na letiště, mezi svátky jsme byli na Chodově se podívat na Lego Chirona a ani jedno nebylo v nekončném proudu aut, ale jinak cesta po dálnici fakt není svezení. takže ano i vesničan se dostane do reality, která ale není moc příjemná... Ovšem když se jdeme s kámošem svést pro radost, tak není problém za odpoledne po práci ukousnout 200km+ i s kávou a prostě si užívat okresky třeba v okolí Karlštejna a Berounky. O tom co si kdo kupuje a zda s tím pak umí a nebo ne jsme se tady už bavili několikrát a jo, dneska je bohužel masa tak zdegenerovaná, že ani neví co chce, ale hlavně že je to cool... Porsche si asi nikdy nekoupím (nikdy neříkej nikdy), ale coby fanda značky sleduji vývoj a mrzí mě jakým směrem se to ubírá i u tak tradičního výrobce.
o 21.01.2019, 23:51 | assassin
Tak to zavidim, ja se parkrat v lete byl ve stejnych koncinach svezt a nestane se, ze bych nedojel na mnisek nebo na karlstejn auta a nepredjedu je bezpecne ani na moto, tahnout se za nima autem musi byt fakt odvaz. Ja kvuli tomu koupil okruhovku a v provozu uz jen tak na kafe. Me ale po svezeni v dnes uz predposledni, podle znalcu uz nesmyslne nafouknute 911 neprislo, ze se znacka ubira spatnym smerem.
o 22.01.2019, 08:09 | Zdeny60
Trunbero, máš pravdu.- ANo, 40 let meju auto starejma trenclema a kupodivu, funguje to. O kompozici ty radši nemluv, protože tvoje fotky (nota bene furt dokola, stará žlutá rachotina 1000x jinak, jen pokaždý jinak našikmo), na to se dá podívat jednou a pak už nikdy víc. K horizontu - ano, i mist tesař se někdy utne a důležité je, že ty chyby neděláš. A hifi? Zkus... Třeba se něco dovím. A nejlepší nakonec: kde prosím tě bereš ty kváky o mé TV??? Ty snad víš, co mám a kde jsem ji kupoval?? Jsi trapně k smíchu.

No a nyní ještě začni s tím, kdo co v životě dokázal? Já teda fakt nemyslím, že zde v této tlachárně se dá něco dokázat. Spíš mám dojem, že potřebuješ něco někomu dokazovat:-))) Pokud ty se zde realizuješ, hmmmm...
o 22.01.2019, 08:56 | gizmi
Zdeny60: kde kupuješ trencle a z jakého materiálu? Já jen že třeba dojdeme k tomu, že někdo nosí od šikmooček PET a někdo mikrovlákno, takže rozdíl nebude v použití na auto od ručníku na auto velký :D :D Chceme důkaz místo slov!!! :D :D

o 22.01.2019, 09:51 | xSam
Důkaz místo slipů:-D
o 22.01.2019, 11:28 | Zdeny60
.-) ne, mám ještě zásoby rudejch z totáče:-)))
o 22.01.2019, 13:12 | gizmi
...proč ti to i věřím? :D :D Ale pořád chceme důkaz!!!! :D
o 22.01.2019, 14:40 | Zdeny60
Věř, a ve svátek nosím černý pod kolena:-)
o 22.01.2019, 16:33 | Tuner#2
assassin: Asi máme štěstí, ale za vesnici není problém ve dvou autech přeskočit běžně jedoucího řidiče (pro nás v tu chvíli brzdiče) prakticky na pár metrech, takže i na krátkých rovnikách kolem Karlštejna.
o 22.01.2019, 16:41 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-22 16:49:41
Zdědy60: Jako jo, umeješ to, ale nechtěl bych vidět ten lak plnej hologramů... Dneska je doba detailingu trochu někde jinde než u červných trenek a tempa v tubě :))

Já svoje fotky nevydávám za nějakou extra tvorbu, ale auta fotím velmi rád včetně toho mého a pokud je to našikmo, tak vždy z nějakého důvodu kompozice, jinak by tam něco překáželo. Pokud tam nic takového není, snažím se spíše držet horizont, ale je to samozřejmě případ od případu. Na fotce na šikmo pokud to byl záměr autora a je to z fotky cítit není nic špatného. Horší je, když to záměr není a horizont padá a autor to neudrží ani v ruce a ani není schopen to pak srovnat v programu = tvůj případ ;))

Co se týče TV. Jasně je to už pár let, ale ty jsi tady o tom dokonce založit téma. Tak už víš proč to vím? :)) raději přidám odkaz: [ Link ]

Pak kdo z nás je trunbera :))) Hi-Fi raději ani vytahovat nebudu o tom jak jen ty máš to nejlepší jsi tady napsal už dost a dost, stačí jen hledat tagy - Zdědy60 nejlepší repro na světě Šumperk ;)
o 22.01.2019, 19:23 | Zdeny60
Aby ses kvůli jedný fotce náhodou nepokakal. To je to pravdilo o mistru tesaři, víš? Vlastně ne, ty chyby neděláš. Ad TV - pochopil jsi, že pro mě je TV zcela zbytečná věc a nutné zlo? Já neonanuji nad 4K nebo 8K nebo zahnutou obrazovkou a připojením k WiFi. TV k životu nepotřebuji a abys byl v obraze, jsem blízko toho, že ji zruším zcela. Na to, co potřebuuji a dělám, mi staččí profi velký monitor k PC a nějaké periferie. Tak mi prosím tě nepodsouvej nějakou TV, je mi šuma fuk. A propos, nemohu neokomentovat tragická řešní dnešní doby, co produkuje mladá generace nejrůznějších konstruktérů čehokoliv. Jako třeba kompatibilita některých zařízení a pod. Dyzajn, materiály....A hlavně funkce.
o 22.01.2019, 19:58 | schwaboid
LOL: A nejlepší nakonec: kde prosím tě bereš ty kváky o mé TV??? Ty snad víš, co mám a kde jsem ji kupoval?? Jsi trapně k smíchu.
Bla bla bla, takže k smíchu je spíš ten sklerotik, který neví co kde kupuje a že to pak někde ventiluje po fórech .... :-)))
o 22.01.2019, 23:35 | Tuner#2
Zdědy60: To není pravidlo, ale přísloví ;) Bohužel tohle přísloví o mistru tesaři na tebe neplatí :))

Co se týče TV, odkaz mluví za vše ;)
o 23.01.2019, 07:55 | Zdeny60
Vole, dávná minulost...
o 23.01.2019, 16:15 | Tuner#2
Zdědy70: ty máš sklerózou, ale já jsem vůl? Krásně to vystihuje kdo z nás dvou ne vždy má pravdu :))
o 23.01.2019, 16:40 | Zdeny60
Jasně vole, nevíš nic a fabuluješ konspirační teorie. Jinak sršíš vtipem (dost ubohým, teda).
o 23.01.2019, 18:02 | gizmi
...a kdo ho má tedy většího??? :D :D
o 24.01.2019, 11:07 | Zdeny60
Tuner,ne woe, to dá rozum:-)))
o 24.01.2019, 14:00 | Tarrance | Upraveno: 2019-01-24 14:01:03
Tuner + Zdeny: Aspoň je tu veselo, když tu máme takový komiky. :-) Rád si od vás obou počtu, myslím si, užitečný informace, ale že se na druhou stranu necháte mezi sebou strhnout do debaty za hranu její užitečnosti ... Ale jak píšu, aspoň je tu veselo. :-)
o 24.01.2019, 17:07 | Tuner#2
gizmi: jak by řekl máš 60+ dopravák: Zdeny je ve věku, kdy už to máme celý den na půl šestou :))
o 24.01.2019, 19:05 | Zdeny60
A ještě tu o pravidelné stolici a půl šesté a buzení v šest. Vůl volem zůstane...je podivuhodné, kam se dá diskuze o autě stočit. A dovede to jen jeden klaun. Mě hlavně těší, že ve svém odhadu nejsem sám a že věc vnímá vícero lidí stejně. A to nebude náhoda.
o 24.01.2019, 19:07 | Tuner#2 | Upraveno: 2019-01-24 19:08:16
Ani jsem nečekal, že to vezmeš s humorem jako to on (náš dopravák) vypráví sám o sobě ;))
o 25.01.2019, 07:15 | Zdeny60
Naopak, dobrému vtipu se rád zasměji:-)
o 25.01.2019, 09:37 | schwaboid
Tedy, pokud jej řekneš Ty sám ....:-)
o 25.01.2019, 11:41 | AR
pecka, po dlouhé době se stavím, 3 posty o autě, 300 tunersraček, nic se nezměnilo :D
o 25.01.2019, 18:43 | Tuner#2
AR: pecka, po dlouhé době tě vidím, zase post o ničem ostatně tak jako tvoje výtvory, nic se nezměnilo :D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3619 sekund.