Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > HI-LIFT jack - super zvedák/hever za par Kč?

 o Navštíveno 6756x o
o 03.02.2019, 21:29 | M.a.R.i | Upraveno: 2019-02-03 21:31:19
Ahoj kluci,
shanim neco na obcasne rozebirani vraku na dily. Jednou za rok koupim vzdy nejaky strep a rozprodavam to. Hledam uz delsi dobu na bazosi nejaky profi hever a dnes jsem u Polaku narazil na toto. Mate s tim zkusenost? Vypada to super. V CR asi 1300Kc a 600Kc vetsi noha a dalsich 600Kc prodluzka na rameno.

Vsiml jsem si,ze to hlavne pouzivaji offroadaci v terenu, tak by stabilita mohla byt ok. Vetsinou ho budu pouzivat na trave,pripadne na kamennych kostkach.

Youtube video:


o 03.02.2019, 21:37 | M.a.R.i
Tady 150cm verze za 1700Kc
[ Link ]

Tady original 122cm verze, ale za 2900 :(
[ Link ]


Ale aby se ta polska/cinska verze nerozpadla :).
o 04.02.2019, 03:27 | endru.ondra
Tyhle zvedáky fungují jen musíš mít to pravdu za co zvednout u prahu pokud bude ko je to k ničemu :( jinak t těch dvou opravdu nevím který ale jen sem je viděl v praxi :)
o 04.02.2019, 06:50 | M.a.R.i
enduru.ondra:
Tak myslel jsem vraky, že jsou to buď nabouraná a nebo s KO motorem/převodvkou auta. Jinak jsou tak do 10let stáří. Tak by prahy neměli být sežraný. Otázka je jestli te HI-LIFT bez problémů dosáhne k prahu u klasickýho osobkáku.

Dělají tenhle nástavec, ale nechápu, že je z vrchu hladkej, docela nebezpečný...

[ Link ]

Jinak tady je k tomu starší diskuze. Píšou tam, že Čína OK, akorát se trošku prohybá a občas nejde povolit :). Takže pokud nakonec koupím, tak určitě originál.

[ Link ]
o 04.02.2019, 18:46 | endru.ondra
tam kde sem ho videl v praxi byl kolem auta trupkový rám a auto bylo do bahna v tomhle případě bych opravdu koupil origo
o 21.02.2019, 20:16 | Kesam
já jsem ted koupil Autolifta p?ekláp?cího na 3t.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3343 sekund.