Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Tuning > Odhlucneni interieru, izolace hluku od kol a motoru.

 o Navštíveno 4493x o
o 19.01.2007, 18:14 | bitmap
Na zacatek bych chtel rict, ze doufam, ze se to tu neresilo uz 1000x, ale kdyz jsem hledal nejake podobne tema, tak mi to naslo vzdycky jen temata o vytlumeni ruznych casti auta v souvislosti s muzikou, nikdy ne o tlumeni hluku z "venci".

Chtel bych nejak ucinne odhlucnit Favorita od hluku z motoroveho prostoru a od prednich kol. Klasicke odhlucnovaci sady co se prodavaji mi prijdou na prd, chtel bych neco, aby to bylo skutecne poznat, ne jen kdyz se poradne soustredim a to buhvi jestli.
Budu mit ted vytlumeny dvere tappajomatem, klasicky 2 vrstvy a tak me napadlo, jestli by se na odhlucneni nedalo pouzit neco jako ma tappaja na strankach nabidku tech sendvicu.
Chtel bych dat neco na spodek kapoty, na pricku motoru z vnitrni strany a na predni podbehy. Na podlahu asi ne, protoze uz to tam mam krapet ohnily a nechci aby se mi pod tim drzela voda a uz na tom stejne je takovej tlustej filc a to snad staci.

Co byste navrhli? Na spodek kapoty sehnat priginalni ten tlustej filc a na pricku a podbehy vstvu origo jednoduchyho tappajomatu , nebo se osvedcil nektery z tech sendvicu?

Poradte plz, kdyz uz do toho budu rvat $, tak at to mam aspon poradne :)


o 19.01.2007, 18:43 | Syrup | Upraveno: 2007-01-19 19:41:20
[ Link ]


mas to tam komplet i s fotkama
o 19.01.2007, 19:35 | soda
ja objednal 2m2 2mm tapajomatu s textilni strizi+alu folii a polepil tim u Favorita zespod celou kapotu a po sundani palubky komplet pricku co je mezi motorem a kabinou.
po nalepeni jsem myslel, ze motor skoro neuslysim, ale byl jsem ze zacatku lehce zklaman. po delsim pouzivani, jsem vsak usoudil, ze to melo cenu. motor je jakoby zatlumenej a za jizdy se jevi, jakobys ho posluchal pres "deku"
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3705 sekund.