Prodam Skoda Felicia 1.3MPi 50KW, r.v.1998. Najeto 130000 km. Barva tmave modra. Stresni okno, autoradio, mlhovky, defend lock.
K autu jsou ALu kola s letni pneu a cela sada ze zimni pneu 80% na diskach.
Auto je pravidelne servisovano, po nekuracce. Velmi zachovaly interier a technicky stav. Jezdila s tim moje mamka. Auto ma 5 let, kupovano na 74000km.
Na aute jsou nove filtry, olej, tlumice, baterka, alternator, cepy rizeni, cepy ramen, geometrie, vyfuk, stelovani svetel, tesneni pod hlavou, rozvody delany na 90tis km, nove potahy.
5. dvere bez koroze, zacinajici koroze na zadnich lemech.
Spotreba 6 - 7 litru.
Splnuje normu Euro 2 (poplatek 3000,-)
________________________
Souhrnné informace:
Cena: 40000,- a dohoda
Najeto: 130000
Rok výroby/provoz: 1998
Majitel: 3-5
Výbava: autoradio, mlhovky, defend lock, stresni okno
Koupeno: Nové v ČR
Servisní knížka: Ne
Kde je auto k vidění: Pertoltice pod Ralskem
Kontakty:
- tel: 724/746019
- email: j.kabelova@centrum.cz
Pravda no, ten levej je chycenej ale ten pravej uz je na tom hure. Kazdopadne to neni prohnily skrz, cili se to da jeste zachranit.
O cene se da jednat urcite. Ikdyby se melo slevit na ty orezly mista.
Jinak calouneni pod potahama je jak novy. V aute byly nonstop nejaky potahy ;)
NP: lol?
[ Link ] staci se kouknout na ty ceny...
Staci kdyz jsi to nechas seradit podle roku vyroby a az uvidis ty ceny, tak pak promysli co jsi napsal ;)
a btw. pro me neni problem koupit za 650,-Kc plastove lemy na aukru a hodit je na felicii a schovat to :) Ale proc bych to delal ze?
A to ze nekdo koupil neco za top cenu, neznamena ze to auto hodnotu nema.
Felicie je proste urcena pro urcitej okruh lidi, tak jako kazde auto.