Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > K: nokia E52

 o Navštíveno 864x o
o 22.01.2010, 10:47 | jozamucha
koupím novou nebo trošku jetou nokii E52 , pouze v záruce a nepoškrábanou , případně pokud by někdo prodlužoval smlouvu u t-mobilu :o)


o 24.01.2010, 00:51 | Mlask
Jestli máš ještě zájem, uvažoval bych o new telefonu s dot. displejem, mam Nokii e52 stříbrnou, kupovaná u t-mobilu v říjnu 2009,před měsícem sundané fólie z displeje a nošená v pouzdře, takže jako nový.Koplet balení s 1gb kartou.
o 29.01.2010, 16:02 | JoseKarera
Zdarec. Jestli ji máš ještě tu E52, za kolik by si jí nechal ? Já bych si ji vzal .
o 04.02.2010, 07:13 | Marceliusis
Mám jednu doma, bral jsem ji od Vodaf.. je asi měsíc stará a nechám ji za 4800,- je kompletní io se slídou na displeji.
773 943 143 Praha- Říčany-Kladno- Liberec
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3237 sekund.