Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: BMW E92 335i M-paket manuál (2009) - PRODÁNO

 o Navštíveno 8726x o
o 21.07.2019, 12:57 | Mr.Scully | Upraveno: 2019-10-03 16:15:23
Prodám svoje auto, které jsem měl poslední šest let. Veškeré podrobnosti jsou na tomhle odkazu:

[ Link ]

Posledních 7 číslic VIN: PV77575
Výkon v sérii: 225 kW (306 koní)
Výkon s JB4: cca 265 kW (360 koní)
Barva: black sapphire metallic
Vyrobeno: 06/2009
Najeto: cca 176000 km
STK: 09/2019, mohu ještě nechat udělat

Výbava stručně: M paket, iDrive v podobě novější a daleko rychlejší CIC, která se dávala od konce roku 2008 (Professional - široká obrazovka, harddisk, USB vstup na MP3 v loketní opěrce), vyhřívané kožené sportovní sedačky (v elektrice / s pamětí / s dofukem), xenony, automatická dvouzónová klimatizace, startování tlačítkem, parkovací asistent přední i zadní, multifunkční volant asistent rozjezdu do kopce, alarm, ABS, ASC, DSC, dešťový senzor, světelný senzor, sklopné zadní sedačky, interiérové lišty v luxusním broušeném hliníku, držáky nápojů atd. atd.

Stav, úpravy, opravy - viz odkaz výše

Cena: 439 tisíc Kč

Auto se prodává na 19" letních BMW alu (viz fotky - M Double Spoke 225) - podle mě nejhezčí kola na E92! Najeté kilometry jsou pravé, interiér odpovídá nájezdu (řidičova sedačka trochu ošoupaná, ostatní sedačky ve velmi dobrém stavu, jezdil jsem většinou sám). K autu jsou oba klíče. Auto parkuje u mě doma v Plzni, pochopitelně je možné ho prohlédnout, projet se atd. Důvodem prodeje je koupě G30 540i xDrive. Kontakt a dotazy: jen mailem martin.skala@browse.cz. Číslo na mobil dám pak až vážnému zájemci, nehodlám ho uveřejňovat a řešit pak nabídky od různých pochybných bazaristů.

K autu automaticky přidám původní sání, původní repra, dash cameru (microUSB je vyveden k zrcátku, aby nepřekážel). V případě rychlého jednání bez nějakého delšího smlouvání jsem ochoten přidat i 17" alu se zimáky (fotky/stav nevím, mám je uložené v pneuservisu). Ale fakt jen u rychlého jednání, jinak bych je prodal separátně.

Veškeré informace a spousta fotek je v odkazu nahoře!


o 22.07.2019, 11:51 | assassin
asi vsetecnej dotaz - jak se meni ten blatnik? vzdyt ten plech je snad ctvrtka auta ne?
o 22.07.2019, 14:44 | M.a.R.i | Upraveno: 2019-07-22 16:45:15
asassin:
No, v autorizáku je zákaz kitování. Tak třeba u nás řešili lehce máčklý LZ blatník na cca 3cm zhruba do 0,5cm hloubky a kvůli němu odstrojili zadek, interiér, vyřízli sklo. Odpertlovali. Dali nový blatník, nabodovali, nalakovali a složili. Takže důllkař by zvládl do 5 000Kč. Servis účtoval přes 80 000Kč. Sorry za OT.
o 22.07.2019, 15:12 | Mr.Scully
Přesně tak. Než aby se něco nějak na koleni opravilo, tak se to radši celý odstrojí a vymění :-D Měl jsem nepatrný důlek v plastu krytu světla. Fakt tak dva milimetry? Servis na pojistku vyměnil celý světlo :)
o 19.08.2019, 20:50 | Mr.Scully
Dneska udělána STK, aby měl kupec dva roky klidu :-) Zároveň se vyřešily poslední dvě drobnosti, které mě občas štvaly - mírný únik oleje (vyměnilo se těsnění za kvalitnější) a občasná chyba underboostu 30FF - podle všeho jen nevhodné nastavení JB4. Po přenastavení jsem si zalogoval jízdu a turba tlačí přesně kolik mají - viz graf na odkazu.

[ Link ]

Cenu snižuju na 425 tisíc - za kombinaci Mpaketu, manuálu, navi, nové CIC a daného nájezdu myslím hodně pěkná cena (viz mobile.de, kde začínají na 18000 EUR). Tak co, zláká někoho auto, který si v dynamickém zrychlení namaže na chleba 99% vozového parku v ČR? :-)
o 19.09.2019, 17:29 | Mr.Scully | Upraveno: 2019-09-26 11:29:21
Sleva na 415k.

DOHODA/SLEVA při rychlém jednání možná!
o 20.09.2019, 07:17 | Lycron
Sorry za OT, ale takhle kvalitně zpracovaný inzerát jsem už dlouho neviděl. Super!!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3138 sekund.