Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > renovace od nás zdarma

 o Navštíveno 8477x o
o 05.12.2019, 11:58 | xenonman
Vanoce jsou za dvermi a proto jsem se rozhodl, ze jednomu z Vas udelame pod stromecek radost v podobe kompletni renovace svetlometu a to zcela zdarma. Ano opravdu Vas to nebude stat ani korunu. Kdyz uz jsou ty Vanoce.

Podminky jsou velice snadne staci jen napsat, proc by se melo delat prave tvoje auto! Uvest duvod, vyhraje ten nejzajimavejsi ci nejvice emotivni prizpevek a pripojte fotku Vaseho mazlika

At uz nejsou doma volne penize v rozpoctu pred vanocemi, nebo je tu jiny duvod.

Prizpevky se muzou davat sem, pokud si stydis muzes zaslat na mail:

info@bixenony.com
nebo na facebooku bixenony.com
konec 23.12.2019

ps: fotky bez vozidel nebudou zapojeny do losovani

foto k příspěvku  od xenonman



o 05.12.2019, 12:00 | xSam
Super, skvělá akce!!!
o 12.12.2019, 18:56 | RepaO
Super! jen mě mrzí, že to tady vymírá a moc lidí tady nechodí :-(
o 16.12.2019, 21:09 | Luke-Jeep
Je to škoda no...

Že bych se zapojil?
o 16.12.2019, 21:27 | AllInOne
Nechápu, proč něco takovýho neudělá někdo v Brně :-D
o 16.12.2019, 21:49 | LiborFab..
Nepíše se příspěvky,ne přízpěvky! ,? :)
o 16.12.2019, 21:52 | Losky
Ahoj, no, já bych popravdě Dane zájem měl, ale nikdy jsem nebyl na žádné ty slohy...:)
Chtěl jsem od Tebe světla na Mondeo MK4 převléci do černé barvy a to z technických důvodů nevyšlo, tak proč je třeba nenechat zrenovovat:)))))))
Víc nesesmolím a vím, že nevyhraju, ale i tak aspoň máš další zářez tady na fóru, kde to nějak vymírá:(

foto k příspěvku  od Losky

o 17.12.2019, 21:26 | Miky_CZ
Tak já se taky zapojím.
Vzhledem k tomu, že vánoční dárek pro přítelkyni nedopadl podle mých představ a 700km po koupi se z ničeho nic podívala ojnice ven z bloku motoru. (Ještě se v něm ani nesvezla a samozřejmě bazar...). Tak budu o svátcích zavřený v dílně a měnit motor a ty světla by si po 12-ti letech rozhodně zasloužily renovaci.

foto k příspěvku  od Miky_CZ

o 17.12.2019, 21:27 | Miky_CZ
Podotýkám, že takhle se v celku probojovala blokem až ven, sám jsem nic podobného ještě neviděl.

foto k příspěvku  od Miky_CZ

o 21.12.2019, 15:43 | Ladic | Upraveno: 2019-12-22 08:17:16
Tak já taky přidám auto do soutěže :)
Objevil jsem ji v Dolním Sasku a zachránil z rukou osmanského imigranta, kde by byl její osud jistě zpečetěn. Elegantní šedá kráska bijící srdcem každého oldschool petrolheada 3.0i v6 s manuálem si zaslouží novou šanci ač je úplně slepá, je tu šance jí zrak navrátit. Koupil jsem jí pro děti, protože na motorku se mi nevejdou, ale než z ní opět udělám auto bude to chvilku trvat a s těma světlama bych potřeboval fakt heplnout. Přes nános bůhvíčeho je vidět, že i těsnost světlometu není perfektní. Tak ježíšku prosím popřemýšlej a podpoř nás :-) Díky.

foto k příspěvku  od Ladic

o 21.12.2019, 15:44 | Ladic
Děti se do toho již pustili sami, ale nejsem si jist :)

foto k příspěvku  od Ladic

o 21.12.2019, 22:04 | Tomášek
Tady ta posledni fotka s detima je top.. nic moc emotivniho asi nevymyslim, na to moc nejsem, ale zapojim se taky.. na aute mi upadl jeden dodelavanej krouzek, tak bych se hodila oprava :-)

foto k příspěvku  od Tomášek

o 31.12.2019, 12:58 | xenonman
dekuji za hojnou ucast, vyhral par jak jsem podle hlasu poznal Morava, cekaji prirustek do rodiny a jak jsem pochopil penez neni na rozhazovani...


ladic mam jedno uplne
nove original svetlo a druhe se da repasnout.

Miky_cz

muzu zrepasnout popr mam skladem uplne nova
svetla

losky neni problem repasovat mam do toho nove dily.

Tomasek

nabizime vse do originalu, reknu to na rovinu nejsme zastance techto tuning dodelavanych krouzku proto je ani nedelame

jinak vse nej do roku 2020

foto k příspěvku  od xenonman

o 02.01.2020, 20:44 | Losky
Škoda, zase se deset let nebudu aspoň ničeho účastnit:) Ale snad lidem to udělalo radost;)
o 03.01.2020, 09:06 | Schejby
Losky: ty světla se dají sehnat, aby měla černý vnitřek :-)
o 08.01.2020, 21:08 | Losky
Schejby: To ano, ale za cenu, kterou do toho investovat nehodlám:)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4062 sekund.