Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: Lexus SC 400 V8 - 186 KW - zadní náhon

 o Navštíveno 8184x o
o 01.04.2020, 14:26 | GCHonda | Upraveno: 2020-04-01 16:37:49
Zvažuji prodej svého ne moc využitého vozidla. Osobně dovezeno z CH. Vlastním cca. dva roky.

Kdo nezná: Youtube video:


Dovoz CH - doklady CZ - zaplacená ekodaň.

Nová STK.

RV: 1992, šedá metal, garážované vozidlo bez koroze.

Motor V8 - 186 KW, zadní náhon

Přede mnou dva majitelé: 1. majitel ročník 1930, 2. majitel cca. 1000 km/rok (já to samé).

Autorizovaný servis - viz servisní kniha

Výbava: airbag řidiče, automatická klimatizace, vyhřívané sedačky, el. okna + zrcátka, TCS, tempomat, el. dvoupolohový střešní šíbr, premium sound system Lexus, CD changer (12 CD)

Servis: nové servo, nové náplně + filtry (motor, převodovka), brzdy.

Kosmetické vady, nefunkční klima.

Dvě sady alu kol. Nová BBS 18" + orig. 16".

Prohlídka a vyzkoušení vozidla je možné v Chomutově.

Cena 200 000 Kč

Cena na orig. alu kolech 16" bez 18" BBS 180 000 Kč.

foto k příspěvku  od GCHonda



o 01.04.2020, 15:38 | walish
Není tam v té ceně nula navíc ? :)
o 01.04.2020, 15:54 | GCHonda
walish: Určitě, je vidět, že jste znalec :)
o 01.04.2020, 18:58 | MrJGR
Co jsem viděl tak cena se pohybuje okolo 120000 a níž, i s kolama 18+
Měl jsem tu čest se v tom autě svézt, motor dobře táhne, výbava pěkná...ale tolik bych za to nedal
V dnešní době kdy cena benzínu klesá pořád by se to dalo:D
o 01.04.2020, 19:09 | GCHonda
MrJGR: Já to samozřejmě respektuji, ale nemá smysl řešit cenu. Ber, nebo nech být. Cena je daná a jak jsem psal, nepotřebuju nutně prodat. Jinak se stačí podívat na ceny těchto vůzů např. na německých inzertních servrech apod. To nepočítám přihlášení vozidla, které musí jít přes dekru a schvalování výjimek (taky to není úplně levná záležitost). Za 120 na CZ dokladech v tomto stavu, nevím, nevím...budu rád za odkaz za 120 a níž. Díky
o 01.04.2020, 19:15 | MrJGR
Ja to beru, omlouvám se,ale zapomněl jsem napsat že ta cena je v cizině, jak píšeš v Německu atd.
Kdysi jsem si ho chtěl koupit, ale ta spotřeba mně odradila :D
Až bude benzín za 20 a níž tak ano :D což bude za chvíli
Jinak s tebou souhlasím...to auto bych taky rád měl doma:)
o 01.04.2020, 19:15 | MrJGR
Ja to beru, omlouvám se,ale zapomněl jsem napsat že ta cena je v cizině, jak píšeš v Německu atd.
Kdysi jsem si ho chtěl koupit, ale ta spotřeba mně odradila :D
Až bude benzín za 20 a níž tak ano :D což bude za chvíli
Jinak s tebou souhlasím...to auto bych taky rád měl doma:)
o 01.04.2020, 19:21 | GCHonda
MrJGR: Už to bude asi pár let. Ceny těchto aut šly dost nahoru. Lidé si uvědomují, že taková kvalitní auta s tímto obsahem už nikdo nikdy nevyrobí. Nebudou. Chtěl jsem si koupit i LS 400, ale ceny šly také neskutečně nahoru. Schválně se podívej. A kolik jich je na prodej v ČR?
o 01.04.2020, 19:28 | MrJGR
Přesně, takové motory už asi nebudou. Dají tam litrový obsah a naženou to kompresorem a turbem...motor za chvíli bude odepsaný.
U nás jsem neviděl takové auto a už moc jich není v cizině
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3915 sekund.