Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Bazar - ostatní > P: Octavia 1 combi 1.9TDI 02 facelift - na díly (potkaný motor)

 o Navštíveno 6762x o
o 04.08.2020, 12:16 | Ravo
Ahoj,
Na mojí věrně sloužící společnici se bohužel seknul hydroštel, zlomil se ventil a dojebal hlavu(společně s žhavičem, vstřikem) i píst (ve kterým zůstal zabodnutý). Oprava mi nedává ekonomický smysl, takže auto půjde pryč.

Nicméně nechce se mi ho odvést jen tak na vrakáč na ekolikvidaci, když vše ostatní vevnitř víceméně funguje - auto má sice 18let a 470tis najetých, ale třeba oba zadní brzdiče jsou od zimy nový, loni komplet nová spojka vč. dvouhmoty atd. O funkční klimě a komplet vybavenému vnitřku (MF volant, všechny okna v elektrice, komfortka co umí i el.sedadla (sedadla jsou ale normální - výškově stavitelný, bederka, bagy, výhřev)) a dalších ani nemluvě. Auto vytlumené - celý kufr, podlaha, dveře....

Takže kdyby o to někdo měl zájem na díly a nabídne víc jak vrakoviště, můžeme se domluvit - podmínka je přepis v registru a prodej vcelku (nemám místo ani čas to tady postupně rozebírat).

Díky za pozornost, detaily přes maily/SZ atd


o 05.08.2020, 06:19 | Spooky1
Psal jsme mejla ;-)
o 07.08.2020, 08:30 | Milhauzz
No vida, že by ožila? Nebo jako dárce? :)
o 10.08.2020, 16:30 | Ravo
Prodáno, neaktuální, možno uzavřít
o 11.08.2020, 08:15 | Spooky1
Koupeno...
Ravo: ještě jednou děkuji... ;-)
Milhauzz: Zkusíme jí dát umělé dýchání...
o 17.08.2020, 07:13 | Milhauzz
Tak hodně zdaru, já budu co nevidět taky oživovat jednoho veterána ... :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3169 sekund.