
Navštíveno 3333x


08.01.2010, 17:33 |
HIGHTOWER | Upraveno: 2010-01-08 17:34:18
No ať mi nikdo netvrdí, že je to jasná kopie :-D, ale hlavně že za to jsou miliony :-) o tom to je.
[ Link ] Nevím, proč neudělají nějaké pěkné barvy, veselé, živé, jako třeba teď ty žluté regiony (regionální), tohle je jak vyblitý :-(
Ty vole, za chvilku si někdo patentuje prd a každý, kdo si usere mu bude muset platit licenční poplatky :-(
o patent nejde, ale ja kdybych si hral na top-kreativce jako najbrt, tak bych se asi stydel vypustit kopii cehokoliv jineho, byt treba i neumyslnou.
nejde o to, že by někdo měl nebo neměl mít povolení na barvy apod, ale naprosto stejné barvy a stejné rozvržení barev, navíc u vlaků, kdyby šlo třeba o letadlo a vlak, ale tohle je evidentní...

Kolik tisíc různých vlakových soustav jezdí po světě??? Lidi neblážněte! Prostě jsou nějaké základní RAL odstíny a oni se tou kombinací trefili stejně, jako někde na druhém konci světa. Takových případů najdeš stovky. Kdyby byl zkopírovaný grafický motiv, jako třeba ty šikmé proužky na dveřích, nebo nahoře na té lokomotivě, tak neřeknu. Navíc mají ty vagony černou střechu, tak už jsou to barvy 4 oproti těm 3 v Argentině.
"schvalování konečné podoby trvalo déle než rok. "Tmavě modro-azurovo-šedá varianta vznikla postupným vývojem návrhů a také připomínek klienta během tohoto dlouhého procesu," dodal Štěpán."
co tam ku*va rok schvalovali....a jestli takovou pi*ovinu vymýšlel tak dlouho a postupným vývojem, tak to jsou nějací amatéři nebo co...jak se ta firma může uživit, když návrh dvou barev vlaku jim dělá takový problém
Tak zrovna u Studia Najbrt bych byl docela opatrnej, ohledně nazývání jich fušerama. Patří ke špičce v oboru a to nejen u nás.
Jinak navrhování takovejhle věcí není žádná prdel, na světě sou miliony firem a nemůže mít každej svoje jedinečný barevný schéma. To se prostě stane
petrbanan: prdel to urcite neni, ale profi studio si takove veci musi ohlidat.
taky me zarazi, ze se podobne nahody stavaji prevazne u statnich zakazek a pochybuju, ze by si na takovehle dilo najbrt troufnul vystavit fakturu komercni firme.
zvláštní, že měl totálně stejný nápad udělat tmavou barvou linku pod okny...
no a co tohle, pro vlaky regionova? To taky není to samé?

ne, má opačný sklon toho přechodu barev...něco jak ty policejní auta :-D
za chilku se bude soudit BMW se šade, ze strikaji auta na cerveno..... at jdou fakt do prdele....