Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Co na podlahu do autodílny?

 o Navštíveno 6937x o
o 06.10.2010, 19:07 | Komba
Zdarec lidi,už dopředu přemýšlim o tom,co dam na podlahu do auto dílny,kde je čistej beton?Určitě se to tady někde snad řešilo,ale projel jsem toho dost a nenašel jsem nic,jsem hold lama na hledání :)
Takže bych rád o nějaké fotky,materiály a ceny.Plocha je velká 7x5m cca.Na rozpočet se neptejte,chci hlavně vědět co se používá,takže mi poraďte co víte.Zase dík moc.


o 06.10.2010, 19:15 | vinzek fa
covece co dlazbu
o 06.10.2010, 19:24 | Komba
Z toho mam strach,že se to bude hodně štípat,když něco spadne.Máme to v garaži a pár prasklin a odlomků tam je...
o 06.10.2010, 19:29 | fredh
my máme na podlaze broušenej šutr, kterej se dává třeba na náhrobky. Je to hodně odolný, skvěle omyvatelný, ale největší průser je v zimě, když tam natáhneš vodu. Docela to potom klouže. Chtělo by to tam udělat nějaký odtoky atd. A cenovka je proti dlažbe trošku jinde, ale my ji sehnali za lidovku přes hrobníka:)
o 06.10.2010, 19:31 | vinzek fa
nevim kamos ma v garazi dlazbu uz ledasco zazila a drzi zalezi co koupis a jak dobre se to udela jinak co se pamatuju tak ve fabrice kdyz delali betony tak to pak napousteli priskyrici a je to pevny jak prase
o 06.10.2010, 19:33 | madmaik
co to jenom natrit takovou tou zelenou sra*kou??
o 06.10.2010, 19:49 | Komba
S tou dlažbou bych se teda musel zeptat,jaká je odolnější a asi záleží jak se dobře podlepí.Ta pryskiřice je asi to nejlepší co může být dle mýho,ale to už je opravdu mimo můj rozsah:) .... a docela by mě zajímal ten broušený kámen a ta zelená sračka co je zač.Můžete dát bližší info?
o 06.10.2010, 19:51 | vinzek fa
Komba na tu priskyrici by ses musel zeptat nekoho kdo to dela oni to necim jeste redili takze to nejak extra nakladny asi nebude ale delali to jeste do docela cerstviho betonu jesi by to melo u tebe jheste tu spravnou funkci
o 06.10.2010, 19:57 | fredh
jsou to asi 15-20mm silný desky. Dá se koupit různá velikost i tloušťka. My sme cenu srazili různejma barvama, tím že desky mají maličko různou velikost a pár dlaždic je i tenčích. Užívání to nijak neomezuje.

foto k příspěvku  od fredh

o 06.10.2010, 20:24 | Pekys
co třeba ten beton co se leje do skladů? Je to hladký a pevný. Já bych ale jen napenetroval ten beton, aby neprášil a neřešil bych to. Takhle jsme nechali udělat podlahu v jednom skladu, lítalo se tam ještěrkou a drží pořád fest.
o 06.10.2010, 20:31 | Komba
Fredh:takže je to v podstatě jako dlažba,ale je to z nějakých žulových desek jo?a nevíš kolik to tak stojí normálně než to začnu hledat? dik

Ještě u tý penetrace je víc druhů podle odolnosti či jak to je?taky bych poprosil o nějaký informace :)
o 06.10.2010, 21:02 | tappaja
To chce litou pryskyrici, na to urcenou. Jaka se pouziva v garazich nakupaku atd...
o 06.10.2010, 21:16 | Komba
A můžeš mi něco doporučit?Tohle vim taky že ta je nejlepší.Já ani nemam představu kolik to tak stojí a podle čeho se to bere jestli podle litrů,váhy atd....
o 06.10.2010, 21:44 | tappaja
Ja nevim, nic klouzavyho bych tam asi nedaval. Mozna nejakou venkovni dlazbu, mrazuvzdornou, tlustejsi, muze bejt i nejaka horsi jakkost. hlavne polozit bez vzduchovejch kapes.

Jinak si vyhledej
Pryskyřičné podlahy
prumyslove podlahy
atd...
o 06.10.2010, 22:16 | Komba
Hledat budu,ale přesto by mi to mohl někdo urychlit :D...a ta barva co se dává rovnou na beton by taky nemusela být asi špatná,akorát méně estetická co.
o 06.10.2010, 23:08 | Dudelina
Nejjednodušší je nátěr. Budu se tu opakovat ale třeba Izoban, Ekoban.

Pak samo je perfektní pryskyřice, ale to už není prdel a nejlépe si nechat udělat od firmy.

Podlahy které jsou ve fabrikách, to jsou většinou leštěné betony se vsypem - to už není případ pro tebe.

Dlažba taky řešení, ale mně se to prostě do dílny nezdá.
o 06.10.2010, 23:16 | Komba
Ten ceník pryskyřice by se mi už hodil :D a koukal jsem na ty nátěry,což bych klidně uvítal,ale nevim co je odolnější.U toho Izobanu píšou že není neodolá ředidlům,takže mam strach až tam cokoliv vyteče,že to půjde do háje.Co ten ekoban,vydrží,všechny kapaliny,ředidla,pád něčeho většího?...
o 06.10.2010, 23:23 | ebeerman
My přemýšlíme o tomhle, u konkrétní firmy dělá kamarád, takže by se dala pořešit i snad zajímavá cenovka. [ Link ]
o 06.10.2010, 23:25 | Darker
Kamos ma v dilne na podlaze gumu a je to super, dobre se to uklizi, neklouze to, nepopraska :)
o 06.10.2010, 23:33 | Komba
ty jo ty desky jsou fajn,ale asi bych myslel že by tam zatékalo dost kapalin a drželo se to pod tim.Nebo se možná mejlim.... akorát jsem nepoznal jestli dělaj i hladkej
o 07.10.2010, 10:48 | fredh
hele, cenu už nevim, ani přesně co je to za šutr. Nás to vyšlo myslím na cca 12000 do garáže 6x8m. Tatík to sehnal přes toho hrobníka. Jinak to tu má u nás jeden mechoš přímo v dílně a chválí si to.
o 07.10.2010, 15:43 | píďa363
TERASO. staré dobré teraso, neštípe se, neláme se. po 25 letech těžkého provozu přijela firma lehce to zbrousila, zalila nějakým sráčem, odjela a jede se dál... Stojí to kačky ale údržba je parádní
o 07.10.2010, 18:45 | Komba
Co je to zač to teraso,nějaký ceník a ukázka?moc fotek jsem nenašel..
o 21.07.2016, 11:12 | M.a.R.i | Upraveno: 2016-07-21 11:22:22
Tak to oživím. Třeba tu má někdo nové zkušenosti.

Co do prujezdu v rodiném domě? Stojí tam osobní auto, takže něco jako garáž a prochází se tudy na dvůr a do bytů.

Budu dělat nový beton + karisítě (aby to něco vydržělo).

Dlažba - bojím se, že bude klouzat, bude se štípat a praskat (nářadí, pivní sudy atd).

Zámková dlažba - nechci z důvodu fleků od omastku, oleje atd.

Barva na beton - nechce se mi nátěr obnovovat a podle mě to moc nevydrží.

Kamenný koberec - nějak se toho bojím (Výdrž, údržba, vzhled) a podle mě cena bude s matrošem a pokládkou aspoň 1000Kč/m+.


Takže uvažuji o těch pryskyřičných podlahách, ještě budu sondovat na netu.

Ztratil jsem někde nákres, ale je to cca 12x 2,2m.

Barvu nějakou šedou, hnědou. Ať na tom moc není vidět prach a bordel a nemusí se to každej tejden zametat/vytírat.

Chtěl bych se vejít max do 800Kč/m s materiálem a prací, ale raději bych se pohyboval do 500Kč/m :).

Díky za každou radu :).

foto k příspěvku  od M.a.R.i

o 22.07.2016, 10:08 | Standa | Upraveno: 2016-07-22 10:09:27
Já bych dal teracovou dlažbu Top Teramo. Když nechceš aby to klouzalo tak dělají tryskanou a nejlíp je to uložit přímo do betonu, ale jde i lepit. Záleží kdo by ti to pokládal. Mám ji v garáži i dílně a vydrží neskutečně, žádné praskání nehrozí ani při hrubém zacházení.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3719 sekund.