Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > oem win xp do jinýho pc

 o Navštíveno 252x o
o 04.07.2009, 21:16 | Luke_288
v souvislosti s výměnou pracovního notebooku mi teď zbylo jedno instalační dvd s oem win xp, v novým notebooku systém je, starej notebook vyřazujem z firmy. můžu ten oem systém nainstalovat do uplně jinýho notebooku? mladá má ve svým notenooku ne uplně košér verzi win xp, což bych rád změnil.


o 05.07.2009, 08:17 | Harryp
OEM je vázaná licence k HW,navíc jednou z podmínek ověření legalizace může být kontrola daňového dokladu na nákup daného OS. Nicméně pořád bude lepší pro online svět toto než to co tam asi má :-)
o 05.07.2009, 14:13 | Luke_288
uvidim, zkusim to.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3916 sekund.