Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Interierove dvere CAG

 o Navštíveno 12145x o
o 25.04.2012, 20:28 | Rajdlos
Nema nekdo zkusenosti jak jsou na tom s kvalitou? Oproti Sapeli jsou skoro 3x levnejsi.


o 25.04.2012, 20:35 | Dexter
mám doma prosklený Cag Fenix laminát, sám jsem se zabudovával a vše pasovalo v pohodě dohromady, ted je mám asi rok a neni jediný problém s kvalitoua a to máme psa, kterej si otevírá škrábáním. i dekory jsou pěkný.
o 25.04.2012, 20:43 | Rajdlos
Rad slysim, na netu v diskuzich na ne moc chvali neni. Sapeli je prej nalestena bida za ty penize.
o 25.04.2012, 20:52 | Dexter
tak nevim jak náročnej jsem uživatel, ale dveře jdou zavírat hladce, pěkně těsní, zatim k žádnýmu poškození nedošlo a že s nima občas pěkně jebnu :) s klidným svědomím bych si je koupil znova. a i u mě rozhodla cena.
o 25.04.2012, 20:56 | Kamil
Tak to mi taky zajímá. Zatím jsem plánoval Sapeli, ale ta cena je fakt už docela dost (dveře + zárubně)
o 25.04.2012, 21:13 | Tuner#2
3x levnější než Sapeli? Já to zatím moc neřešil, ale co mám prospekty a líbili se nám třeba Sapeli řada Fest, tak je to kolem 5tKč za dveře což CAG bylo taky když jsme se stavěli v prodejně co mají v Plzni. Záleží podle mě na provedení, jak Sapeli, tak CAG dělají jak levné voštiny papíráky, tak pak ty lepší. Sapeli má snad 3 nebo 4 různé konstrukce + samozřejmě pak hraje na cenu dýha vs. lamino.
o 25.04.2012, 21:15 | tappaja
Dvere mi trvalo vybrat a realizovat asi pul roku, zkousel jsem snad vsechno. I pres pocatecni averzi v Sapeli (nalestena predrazena bida) jsem u nich skoncil.

Mel jsem dost specificky pozadavky a nakonec jen sapeli je splnilo.
Dyha, vyska 210, vnitrni vypln derovana drevotriska, zadna papirova vostina, skryty panty, zapusteny rozety...
o 25.04.2012, 21:51 | Rajdlos
Prave spoustu lidi v diskuzich na SAPELI hrozne nadava, za ty penize jsem si myslel, ze to bude kvalita. na CAG nadavaji taky, ale v nasi konfiguraci jsou opravdu Sapeli ca 18500, CAG 7500, coz je skoro trojnasobek. Stejny druh vyplne, design, lamino.

Pozitri mam zaplatit zalozku prave na CAG, tak jeste zjistuji.
o 25.04.2012, 21:58 | mike.vw
od října 2011 mam CAG lamino 10ks a 1ks protipožárních a zatím spokojenost
o 25.04.2012, 22:10 | MazliG | Upraveno: 2012-04-25 22:12:27
za mě Sapeli a typ FEST - mám jich doma 13 asi 3 roky, protipožární, atyp na výšku i šiřku dvoukřídla, plné, prosklené ... a v poho

nou dýha, nou folie, takže to CPL tušim

nako naleštěná předražená bída mi to určitě nepřijde.

variabilita, estetično, servis, - cajk

za mě takhle

o 25.04.2012, 22:15 | MazliG
to je stejný jako třeba BOULIT cz, vše vypadalo pěkne, levně, ale pak to bylo takový "humpolácký" malá možnost výběru např. lišt, neuměly natupo obložky, sražené hrany atd atd.

bohužel sapeli mají politiku jako siko koupelny, tzn. že mají např ! do 50 tis. zakázky 8 % slevu - plácám nevim jo ! a defakto to může být někde levnější a někde dražší jen na základě levné dopravy a montáže

na sapeli znám na Kladně moc šikovnýho pána
o 25.04.2012, 22:33 | Tuner#2
Wow Sapelky za 18tKč to už musí bej hodně speciálka co koukám do katalogu.

MazliG: SUPER, díky za potvrzení předběžného výběru. Asi to na Festy vypadá zatím ;)
o 26.04.2012, 07:13 | H-Honza (M)
Hlidej akce, ja mel sapeli co stoji bezne cca 12 za 6000 vcetne zarubni a kovani, v trochu atypicke dyze, jenze jsem nechtel zadny vyplne a opicarny.
Ted mas akci 4000 dvere se zarubnema, rada Fest / Swing / Elegant tak na to koukni.
A s tim, ze to je nalestena bida bohuzel souhlasim.
Kamarad objednal dvere v Leroy v Polsku, dvere se zarubnema vysly na 3500 a vcelku pekny, jen kovani k tomu dali takovy tragicky mosazny retro. Mas to 140km, skoc do auta a zajed se tam podivat.

foto k příspěvku  od H-Honza

o 26.04.2012, 07:27 | tykeev
tak já třeba teď v únoru nechal namontovat SAPELI Fest a kvalitou provedení i vzhledově dle mě tedy maximální spokojenost. Rozhodně bych neměnil.
Ty Festy jsou opravdu pěkný, bytelný, žádný papíráky...
o 26.04.2012, 07:57 | tappaja
[ Link ]
Tahle firma byla jeste ve hre u me, ale ve finale to vychazelo jako Sapeli a dvere delaj nekde ve Slovinsku.

Kam to vlastne mas? Dvere delaj barak, zatim jsem u nikoho nevidel dvere, ktery by byly necim zajimavy, vetsinou se na tomhle setri. (teda H-Honza je svetla vyjimka, snad to nekdy uvidim nazivo)
o 26.04.2012, 08:03 | Rajdlos
Komplet byt po rekonstrukci.
o 26.04.2012, 08:14 | tappaja
Tak to tech dveri tam mit nebudes tolik, koukni na to [ Link ]
anebo cinkni panu Sazavskymu [ Link ]

Kdyz to vychytas v akci, tak si myslim, ze to nebude takova traga. Me se vzdycky libilo bezfalcovy provedeni a zapusteny rozety (M&T kovani)

foto k příspěvku  od tappaja

o 26.04.2012, 08:19 | H-Honza (M)
me se klasicky dvere nelibej, kdyz jsem je vybiral tak jsem taky koukal na kde co, mel doma par navrhu od truhlaru na dvere z masivu, a nejak jsem si nemohl vybrat, vsechno mi to prislo moc... obycejny, kancelarsky, nebo retro. Tohle mi padlo do oka a nelituju ani malicko.
Jinak zkus prolistovat:

[ Link ]

nebo

[ Link ]

je to ve Zgorzelci, oba kramy naproti sobe pres silnici.

[ Link ]
o 26.04.2012, 08:22 | Rajdlos
Chtel bych prave tohle v Akácii na WC a koupelnu. Oblozky vertikalne, dekor dreva horizontalne. Kovani hranaty, nezapusteny.

[ Link ]

[ Link ]


Zbytek dveri (obyvak, pokoj, loznice, pracovna) tento typ.

[ Link ]

[ Link ]
o 26.04.2012, 13:20 | MazliG
jsou asi i drahé sapeli.

můj šéf má AL folii + sklo + bezfalc + skryté panty + magnetické střelky - střelky teda moooc pěkný - asi bych si je dal domů taky.
o 26.04.2012, 13:31 | tappaja
Mag strelky jsem chtel taky, ale diky tem zapustenejm fazetam uz na ne nebylo misto. Cenovej rozdil asi 100Kc na zamku Tak mam "tichy" strelky, je tam vlozenej plast, pri zavreni to ma takovej specifickej zvuk. Co se mi libi u bezfalcaku, nejde s nima poradne prastit, jak se zaviraji, je to jak pist. (ale az bude nekde otevreny okno, to bude :o))
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3549 sekund.