Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > t-mobile tarify

 o Navštíveno 6217x o
o 22.01.2015, 17:46 | tomas-x
chci se zeptat, bude mi končit smlouva a začínají mě uhánět o prodloužení. Aktuální tarif Přátelé 500 + internet klasik. Za minulé prodloužení jsem vyhádal 50% slevu na tuhle kombinaci. Aktuálě mi na infolince trvdí, že mají svázané ruce a neumí mi nic zajímavého nabidnout. Fakt je to u T-Mobilu taková bída a nezájem si udržet zákazníka?


o 22.01.2015, 18:53 | worm03
máš mail...
o 22.01.2015, 19:45 | P.E.T.R
Měl jsem stejný balíček, asi jen s vyšším internetem, taky za polovinu a chtěl jsem pokračovat za stávajících podmínek a prý jak to nejde a cokoliv mi spočítali, tak bylo pro mě nevýhodné. Tak jsem dal výpověď a sotva jsem odjel z prodejny, tak hned telefon a najednou to šlo za stejných podmínek a možná by tam byla ještě sleva. Už z principu jsem šel jinam, přešel jsem ke GoMobil [ Link ] a naprostá spokojenost, síť T-Mobilu, takže stejné pokrytí, lepší ceny a ještě bez závazku, rozhodně nelituju. A navíc si nastavíš tarif přesně podle sebe a každý měsíc si ho můžeš zdarma měnit.
o 30.09.2020, 08:40 | HIGHTOWER
Někdo z T-mobile :-)

Chystá T-mobile nějakou novinku nebo tak něco?

Dneska mi velmi radostně sdělili, že mi k tarifu co mám (100 min., 100 SMS a 10 GB s končícím závazkem v březnu 2021) přidávají 2 GB navíc v "novém" tarifu, že upravují tarif a bude už bez závazku.

Mám si ho aktivovat sám v aplikaci a nebo za 30 dnů ho aktivují oni sami.

Jak jistě víme, s něčím "zadarmo, navíc" operátoři nepřichází jen tak, ale vykukové jsou... Takže je v tom háček nebo ne?
o 30.09.2020, 17:20 | riviera.kidd
Zmena prijde az se spustenim 5G siti, do te doby nic vyjimecneho neprijde
o 30.09.2020, 19:35 | HIGHTOWER
tak známe to, uvažte se s elektrikou, plynem a pak to zlevní apod. vychytávky, tak člověk čeká už jen a jen šmejdovinu.

5G dražba ještě ani neproběhla, budou pak nějaké tahanice na ochranu hospodářské soutěže, kdo ví kdo to urve, 4 operátora ani v ČR nečekám a pokud náhodou jo, tak se hnedka hezky přidá do kartelu, bo proč neždímat ve čtyřech, když to šlo i ve třech. Pak se stejně podraží, bo náklady na výstavbu 5G apod., a budeme na tom hůř jak dneska...
o 01.10.2020, 12:49 | HIGHTOWER
Tak a je to tu!

Zvýšení dat o 2 GB, ale sebrali volání a SMS zadarmo do vlastní sítě!
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3038 sekund.