Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Jakou televizi po xté

 o Navštíveno 7453x o
o 08.11.2015, 20:04 | Tomášek
Ahoj, chtel bych se poradit.. Chceme si s manzelkou koupit k Vanocum konecne televizi, spis teda kvuli dceri na pohadky, televize bude viset na zdi, pripojeni bude jen antena, zakladni programy nam staci. Doporucte prosim televizi + drzak na stenu. Cenove kdyz bysme se vesli do 15 se vsim, jde nam spis o doplnek do obyvaku nez nejaky milionovy fce :D cumet na to budem zhruba za 3-4 metru. Dekuju


o 08.11.2015, 20:18 | Collin
Není to jedno v ceně do 15tis? To bude vše +- stejné.. A připojeno jen na anténu,nebo pojedou pohádky.. Vlastně nic nepotřebujes.. Vem tu v akcí a neres.. ? Asi bude stačit když to nebude nějaké noname..
o 08.11.2015, 20:22 | schwaboid
Hlavně jí nekupuj v drogerii ....
o 08.11.2015, 20:29 | Tuner#2
Collin: Není lepší nepsat nic když o daném problému nic nevím? V době, kdy jsem se tím živil a měl přehled, tak rozdíly byli i v této kategorii a dát 15tKč za něco co bude mít krkolomné menu, nepřehledný guide, bude pomalé na reakce a nebo nedej bože bude mít obraz při pohybu jak mazaninu mě zrovna nepřijde rozumné. Neříkám, že za 15 koupí nějakou špičku, ale zároveň jde vybrat něco rozumného. Co to nechám na těch co to sledují a mají nakoukané a ozkoušené letošní řady...
o 08.11.2015, 20:37 | Tomášek
Jj tak nejak jako tuner rika, to bylo mineny, proste mi jde o konkretni model ze zkusenosti, nevidim v tom problem, kdyz se slusne zeptam, obdrzet slusnou odpoved :)
o 08.11.2015, 20:39 | MazliG
řešil jsem rodičům dárek - a tak jsem koupil první co mi uvízla na alze na očích v akci .o( - nějak jsem to neřešil - posílám link JEN jako tip

[ Link ]
o 08.11.2015, 20:49 | Tuner#2
Jen bych doplnil, že pokud bude signál anténa, tak bych koukal po něčem s DVB-T2 (kodek H.265) aby jsi za "dva" roky nemusel řešit set top box.
o 08.11.2015, 21:47 | Collin
Poradil sem dobře.. PAC to mám stejně jako Tomášek.. Mrknem obcas na zpravy,pohadku s malou,sem tam film pres usb..Jeden den sem řekl,že bych mohl kupit TV.. Byl pátek a v okey měli akce černý patek,takže minus nějaké procento.. Z ceny 15tis to bylo za 12tis.. Hotovo koupeno.. A protože to mám jako Tomášek jak sem již zmiňoval,tak nevidím v TV žádnou chybu.. Má to nějaké prohlížeč,aplikace,hry,nahrávání a podobne nesmysle.. Absolutně neresim.. Samsung 117cm,za 12t.. Víc nepotrebuji,stejně tak dopadne i Tomášek ;)
o 08.11.2015, 22:50 | Tomášek
Jj tak tohle vysvetleni uz je jina liga, to je jasny ze dopadnu stejne :D
o 08.11.2015, 23:00 | Tuner#2
Tak pokud to berete takhle, tak asi netřeba na to zakládat téma to je fakt. Jen mě udivuje a zároveň mrzí jak se lidi kolem mění na ukrutnej hnusnej konzum a už je ani nezajímá kvalita toho co za své peníze dostanou :-/
o 09.11.2015, 06:48 | Tomášek
Tal to bych zas az tak nedramatizoval, prave proto, ze nechcu penize vyhodit, tak sem se tu chtel zeptat :)
o 09.11.2015, 18:37 | Collin
Já sem za své peníze snad dostal maximum.. :-) Chtěl sem větší tv než byla,za málo korunek.. Samsung lepší jak noname(řekl bych),tak co více?? Velká Tv za přijatelnou cenu..
o 09.11.2015, 19:48 | Collin
A Pozor 4roky záruka.. :-))
o 02.11.2019, 20:44 | Petura
oživím téma, jakou bednu 48-55", chci aby měla DLNA (filmy z NAS), červený tlačítko využívám taky, Wifi, cena do 15tis
o 04.11.2019, 10:50 | AR
Hele bral sem naposledy samsunga a spokojenost. Dost se mě líbí ten jejich minimalistický ovladač. Jinak doma jsou panáky, jeden cajk, druhá 65 TX-65FX500E rok stará a něco umřelo (černý obraz), takže musím řešit servis
o 04.11.2019, 20:50 | Petura
nový Samsungy prý neumí přehrávat avi...
docela se mi zalíbil Hisense 55U7B
o 07.11.2019, 15:03 | vlados_dyk
Ahoj, jako ty řeším nové telky pro rodiče. Rok sem studoval testy ve Stereo & Video a další jiné testy, abych nakonec skončil na tom, že sem zajel do prodejny a koukal přímo, který obraz mi přijde nejlepší. V tvé cenové relaci sem měl vedle sebe LG a Samsung, podle scény byla chvíli lepší ta a chvíli ta, ale LG mi přišla černá černější. Nakonec se mi ale nejvíc obrazem líbila Sony a to mi potvrdil i prodejce.
Jinak potvrzuju, že nový Samsungy prý opravdu neumí Avi nebo nějaký velmi rozšířený formát, ve kterém je plno filmů na netu
o 07.11.2019, 15:38 | mrazik
No aktualne jsou ceny TV vyhnane nahoru a obavam se, ze to folu nepujde. Zvlaste az to vypnou, zacnou lidi nakupovat, tak proc by je zlevnovali. Chtel jsem na vanoce novou, ale asi pockam po vanocich, az klesnou ceny.
Jsem asi rozhodnuty na OLED, ale nevim jeslti ma smysl davat tolik prachu.
o 07.11.2019, 18:45 | Petura
ač nerad, tak jsem zakoupil nejlevnější settopbox na T2 a nákup taky zrealizuju až po vánocích jestli klesnou ceny...
hlavně že jsem před 3lety kupoval panáka TX-48AS640E jakože lepší značku a chyba lávky, neumí ten H.265 kodek :-(
o 24.11.2019, 18:56 | kiklop32
Tentokrát já :)

Přemýšlím o nové TV. Měla by to být náhrada za Kuro pdp-lx5090h, takže velikostně 127 nebo něco málo navíc.

Potřebuji tam rozběhnout O2 TV, přehrávání z NAS, občas hry z PC typu crash a podobné kraviny.

Co by jste doporučili kolem 20 tis, případně jestli se vyplatí něco rozumně přihodit atp.

Dík
o 24.11.2019, 21:14 | Mr.Scully
Na O2 TV jsou dobrý Samsungy a většinou jsem je doporučoval... ale teď jsem si koupil dalšího Samsunga nedávno a zjistil jsem, že ty čubky přestaly podporovat DivX, takže 90% mého archivu nejde vůbec přehrát. A to, že původní zjednodušený ovladač je pryč a zase dodávají krávu s 50 tlačítky včetně dedikovaných na Amazon, Netflix atd., to tomu taky nepřidá :(
o 26.11.2019, 10:14 | AR
Mr.Scully: ten minimalistický ovladač nemají u všech modelů.

Tak jsem hodil panáka do servisu, 700 řada je prej problémová :/ když jsem se zmínil o 600 řadě co mám doma taky, tak tu prej na servisu neměli ani jednu
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3395 sekund.