Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > škrábanec - klíč

 o Navštíveno 6777x o
o 28.02.2016, 21:14 | kiklop32
Zdravím,

co se vám osvědčilo na opravu škrábance po klíči? Je to dost hluboké, dnes jsem si hrál s leštičkou a různejma pastama a z bílé jsem se dostal na šedou, auto je černé. Vím, že je spousta tužek atp., jedná se mi o zkušenost.

Děkuji.


o 28.02.2016, 21:31 | ebeerman
V autolacích si nech namáíchat tvůj přesnej odstín do korekční tužky co má hrot jako pentelka. Tou vyplníš škrábanec. Pak zbrousit do roviny smirkem pod vodou a vyleštit.
o 28.02.2016, 21:44 | ebeerman
o 29.02.2016, 10:12 | BATMAN
Cerna je cerna,ne? Neni tudiz treba nic michat.
Vetsina automobilek prodava male baleni laku na podobne opravy karoserie. Cena do 300kc.
Ja takhle uz nekolikrat opravil skrabanec ze jsem ho pak mel problem najit.
o 29.02.2016, 10:23 | nebsterish
Cerna je cerna? To si robis snad srandu ze cierna je cierna :D
o 29.02.2016, 10:24 | AR
A ne? dyť to furt říkaj u telky jak černá je opravdu černá :D
o 29.02.2016, 10:35 | soray
kiklop32: Nahoď foto jak to vypadá. Jinak velmi dobře Ti poradil ebeerman a barvu si opravdu nech namíchat přesně podle Tvého odstínu, jinak to bude stát za prd. Opravdu není černá jako černá, obzvlášť pokud je to metla. Barevné vosky nefungujou, alespoň ne delší dobu :)
o 29.02.2016, 11:28 | BATMAN
Samozrejme taky s ohledem na to zda opravuju starej pasasat B5 nebo mesic stary bawko ze...
Jo a jestli si nekdo mysli ze se pri michani trefi presne stejnej odstin,je trouba. Ano,obcas se to stane,ale vetsinou je rozdil stejne znat a opravovane misto se musi prelestit aby chytlo jednotny vzhled.
Ale k tomu kazdy musi dojit sam....
o 29.02.2016, 12:24 | kiklop32
Cordoba 2001 černá metalíza, kód barvy musím do techničáku ale byla stříknutá a pár let ji stejně je, takže namíchat. Zajímalo by mě todle:

[ Link ]

Videa z toho jsou pěkná
Youtube video:


leštička je mi samozřejmě jasná, tu mám hobby :D
[ Link ]
o 29.02.2016, 14:24 | soray
Sami tam píšou, že to není vhodné pro škrábance až základ. Pokud je to hlubší, tak podle mého názoru není jiná cesta, než barvu doplnit, pokud možno pouze do rýhy, zabrousit a rozleštit. Pak to většinou není téměř vidět, párkrát jsem to takto dělal.
Pokud je škrábanec pouze ve vrchní čiré vrstvě, je to jiná a většinou to lze odstranit přeleštěním.
o 29.02.2016, 16:52 | ebeerman
Černá je černá :-D

Jinak u Brně stojí ta namíchaná lahvička 120kč , takže bych se na nějáký HorstFuchsoviny zhluboka vy....
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3289 sekund.