Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Dovoz auta z USA

 o Navštíveno 7293x o
o 16.07.2018, 20:51 | McMarty
Zdravím, můžete mi někdo dát nějaké info o dovozu aut z USA.
Měl bych zájem o dovoz vozu ze států, ale potřeboval bych info od člověka, který už s tím má nějakou zkušenost, abych věděl, co všechno to obnáší a trochu si byl schopem dát do kupy zhruba koncovou cenu.
(doprava, kontejner atd...)
Popřípadě pokud někdo z přítomných má nějaké známosti, kdo žije nebo pracuje v USA.
Dík za případné info.


o 16.07.2018, 22:17 | muSlim
Hlavne začni s tým čo to je za rok výroby, či má zmysel sa tým zaoberať... :-)
o 17.07.2018, 20:25 | McMarty
poslední model Fordu Mustang. To je snad dostačující info.
Chci poradit a ne milióny připomínek.
Ano vím, že je dost firem, ale nechci jim platit nehorázné částky za dovoz a věci co si účtují.
Koupi auta si zařídím i sám odtud z ČR, ale doprava se mi chybí.
o 17.07.2018, 20:48 | xSam
Doprava do evropy vychazela cenova 50 - 150K.
Novyho mustanga bych v USA asi nekupoval. Mne by to za to srani a starosti nestalo.
Pokud si dobre vybavuji, tak mi jeden znamej kdysi povidal jak si prave nechal dovezt Mustanga a neco se pri doprave posralo a auto mu stalo nekolik mesicu nekde v pristavu. Pak mu prijelo ve zubozenym stavu, ale to je moooc let zpatky, tak dneska to bude uz jinak.
o 17.07.2018, 20:51 | xSam
Nehlede na clo a DPH cca 40%, homologace, prihlaseni...
Nevim jestli se to vyplati, ale ceny novych mustangu v CR neznam.
o 18.07.2018, 12:21 | Sau
To je nejaka verze nesehnatelna tu v Cesku? Bo jinak sa ti to jistojiste nevyplati.
o 18.07.2018, 12:46 | Lubak
O kolik je nižší cena za louží než u nás? vždyť poslední 2 generace se dají pořídit v ČR za "rozum"
o 18.07.2018, 13:08 | Sau
V USA bez dane zaklad lehce pod 600tis Kc.
o 18.07.2018, 14:53 | Lubak
A k tomu tedy jak někdo psal nahoře clo, DPH, doprava cca. 40% ? Kolik je tedy reálná konečná cena Mustanga 5.0 v GT? v ČR cca. 960 bez DPH sehnatelné
o 18.07.2018, 15:44 | McMarty
dík za info.
Nechci nové, na to Nemám!!! A jetý v ČR to asi nehrozí za normální cenu.
Jemně jeté.
Už asi mám i dopravu. Známí od kamoše z USA vozí auta v kontejneru po 4 kusech, tak se k němu zkusím nacpat a hotovo.
Ano je mi jasné, že CLO a DPH a všechny potřebné věci kolem mne neminou, ale i tak do toho asi pujdu.
Ještě jednou Dík
o 18.07.2018, 17:04 | Sau
Tak hodne stesti, at ti to klapne podle predstav. Pak sa tu pochlub, cos dovezl a na kolik ta to vyslo. Urcite to bude zajimat vic lidi.
o 19.07.2018, 21:28 | z0diaC
offtopic : sleduju tyhle,tak mě hned trklo to GT ... :
[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3717 sekund.