Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > IP kamery

 o Navštíveno 9471x o
o 04.09.2018, 14:36 | Sigi
Ahoj, určitě se tu najde nějaký odborník co mi poradí s kamerama. Zatím jsem si vystačil s nějakou obyč kamerkou z číny za cca 500, ale někdo mi tu začal škodit a potřebuji rozšířit systém o pár kamer. Chtěl by jsem něco s lepším rozlišením a musí to komunikovat se Synology NAS. Nechá se něcou koupit v ceně cca 3000 za kus? Zatím jsem koukal na HIKVISION DS-2CD2035FWD-I
[ Link ]

Dík Sigi


o 04.09.2018, 15:03 | Ravo
kameru ti přímo neporadím, ale nezapomeň ještě na licence na SynologyNAS...obvykle je jedna kamera free, další si musíš přikoupit licenci...tak s tím taky počítej do ceny kamery
o 04.09.2018, 15:22 | Djturtle
K Synology jsou dve licence na kamery. A budto najdes tabulku kompatibility primo na strankach Synology a nebo pokud tam dana kamera neni, musi mit ONVIF a pak bude na Synology fungovat.
o 04.09.2018, 17:26 | mrazik
Nebal bych se objednat z Ciny nejakou drazsi. Mam uz doma dve vnitrni s FHD rozlisenim napojene na Synology NAS jako ONVIF a v pohode - otaceni take funguje. Jedna vysla kolem litru a obe firma VstarCam.
o 04.09.2018, 20:37 | Mr.Scully
Mám doma nějaký Hikvision, stály asi sedmičku jedna a obraz jako víno. Plus dvě licence na každý Synology, propojení otázka dvou minut.
o 05.09.2018, 09:29 | Sigi
Pánové neřeším Sylology. Tam mám čtyři licence a další dvě mám objednané. Okolo výběhu pro koně požívám tyto kamery [ Link ] , sle na barák chci pořídit něco lepšího a nepotřebuju WiFi. Prostě něco s dobrým poměrem cena/výkon za 3 až 4 tisíce.

Dík Sigi
o 05.09.2018, 13:15 | Pepíno_Honda
já poptávám kameru, která bude připojená přes RJ45 včetně napájení. wifi není potřeba :) na monitoring před domem na malý plácek
o 06.09.2018, 07:00 | Yawor | Upraveno: 2018-09-06 07:01:23
Já jsem teď montoval Dahua kamery, konkrétně HFW4433F a v poměru cena výkon paráda.

[ Link ]

Na baráku mám totéž cca 2 roky a zatím velká spojenost jak se spolehlivostí, tak s kvalitou obrazu (v poměru k ceně)

Budu brzy dokupovat 6mpix variantu, tak pak dám vědět.

[ Link ]
o 06.09.2018, 20:21 | cendler
já teď řeším kamery zase jinak mám od airlive, normáně přes webové rozhraní se na ně dostanu a taky vidím co snímají, ale mám k tomu i nahrávací zařízení NVR9 a tam kameru najde sám bez problémů, ale neukáe obraz, píše není spojení ikdyž si je sám nastaví, hesla atd, mám určitě správně, nevíte někdo jak to nastavit?
už se v tom pár dní vrtám a nemůžu na to přijít.
o 06.09.2018, 22:29 | Mr.Scully
Yawor - no jestli ten obraz z té první vypadá jako na tom demu na youtube, tak je to teda hrůza:
Youtube video:


Ta druhá vypadá dle ukázek podstatně líp.
o 07.09.2018, 06:49 | Yawor
Mr.Scully - No mrkni spíš na YT - třeba - Youtube video:


a i tak mi přijde, že maj nastavenej mizernej datovej tok. V reálu je to v poměru k ceně velmi slušný.

Každopádně to je furt ten 2roky "starej" 4MP typ, o tý nový viz video budu referovat až dorazí.
o 22.11.2018, 16:14 | capo | Upraveno: 2018-11-22 16:18:04
Yawore, tak co, už dorazila? Jak to vypadá?
Případně někdo jinej nějakej tip? Kvalita obrazu, noc s IR, H265, POE, napojení Synology NAS jsou všechno must have.....

A otázka - co pak potřebuju když chci využít POE? Jen nějakej POE splitter to kterýho napojím napájení? Se switchem to nesouvisí? Pokud bych na jeden ethernet kabel chtěl napojit dvě kamery a využít jen jeden splitter, tak jak to udělat (tady se nákupu malýho levnýho switche asi nevyhnu... prostě mám v tom místě jen jednu zásufku :)

Ještě dodám že jsem lehce sám zatím koukal a našel max tohle [ Link ] a nevím zda ta Dahua přeci jen nebude lepší (během zítřka ten rozdíl v ceně nehraje roli)
o 22.11.2018, 19:25 | capo
Yawor - to jen aby mu určitě přišla mail notifikace že jsem ho zmínil :).
Ještě jedna otázka, když teda budu chtít zapojit na jeden LAN kabel 2 kamery, tak budu potřebovat ten LAN kabel dát do "UPLINK" portu třeba tohodle [ Link ] POE Switche a pak už jen přímo z jeho portu další LAN kabel přímo ke kameře, nebo na konec tohodle LAN kabelu musím ještě dát POE splitter? Nějaká schémata mě celkem matou....
o 22.11.2018, 20:16 | Yawor
capo : Zatím mi přišla jen tato bullet:

[ Link ]

montovat budu ale až na volno kolem vánoc, nejsem schopen se k tomu dokopat.

Na čínský sviště bych se vykvák, tam asi neušetříš, od 1300 se dá narazit na značkový gbitový TPLINK/DLINK /např TP?LINK TL?SG108PE/ a budeš mít klid. 4xpoe porty,4x normál. Nevím jak máš postavenou sít, ale typicky bych do jednoho normál píchnul kabel z routeru, vypnul dhcp a vše řešil přes router. Napájené porty se o napájení postarají samy, ale žádnej další splitter - co port, to kamera.
Případně některý z kamer jdou napájet i vlastním adaptérem, pokud nechceš POE switch, ale budeš řešit další kabel...

Ad video - Já tedy používám vlastní systém, ale Synology OK, surveillance station v pohodě kameru najde. Jen netuším jak s tím h265 protokolem, musím zkusit.



o 22.11.2018, 20:18 | Yawor
a ta kamera cos poslal - pošlu ti foto z kamery ala tvuj link a ta dahua.... uvidíš sám ;) prď na to
o 22.11.2018, 20:46 | capo
hele ty sviště.... NAS mám, koupím jednu kameru za $65 a stačí mi jen splitter. koupím druhou a abych pak ještě za cenu víc než jedný kamery kupoval "drahej" switch, to se mi nechce... Jde jen o to vymyslet to pro druhou kameru. Asi bych mohl místo toho koupit wifi verzi, ale to se mi moc nechce. Proto jsem koukal na levnější...
o 23.11.2018, 08:55 | capo
Yawor - to cos dal link ale není bullet ale dome :) a navíc 4MPx. To je špatnej link, nebo jsi tamty 6MPx nebral? Máš nějakej důvod proto brát dome když všechny předtím jsi bral bullet?
o 23.11.2018, 10:42 | capo
Já nakonec asi budu brát tuhle [ Link ]
protože zoom se hodí (nevím ještě přesně kam to umístím) a motorickej je teď levnější než manuální :). A dome je prostě hezčí a míň nápadná.
o 13.09.2021, 12:22 | capo | Upraveno: 2021-09-13 12:27:38
Tušíte někdo jak si zpřístupnit záznam z kamer či živé zobzrazení ze Synology Surveillance přes internet? Mám to v domácí síti, internet přes vDSL, nemám pevnou IP adresu. Určitě by byla cesta získat pevnou IP adresu a nějak to zabezpečit a nastavit na FW, ale zkouším jestli není řešení od Synology přes nějakej jejich web nebo tak?

Chtěl bych se k tomu dostat primárně z DSCam z mobilu...
o 13.09.2021, 14:31 | capo
No tak už jsem na to přišel - QuickConnect funguje i v rámci DSCamu, takže vše vyřešeno :).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3184 sekund.